Brad Pitt v šedesáti zastavil čas a mládne před očima: Podívejte se, jak měnil účesy v průběhu let

15 ikonických účesů Brada Pitta: Dvojnásobný nejkrásnější muž světa slaví 60. narozeniny
Zdroj: Profimedia/Courtesy Everett Collection/koláž Lifee
1990 - Brad Pitt jako mladíček v TV seriálu Glory Days. Na hlavě pověstný rozverný chlapecký účes z devadesátek, který se dnes už bohužel nenosí.1992 - Brad Pitt ve filmu Teče tudy řeka s výrazně světlejšími vlasy a ofinkou. Hotový idol dívčích srdcí.1995 - V Legendě o vášni debutoval Brad Pitt v dlouhých vlasech, ke kterým se v pozdějších letech periodicky vracel.1996 - Měl je i o rok později, jen v platinovém odstínu s odrosty. Jak mu to slušelo, posuďte sami.+ 11 fotek+ 12 fotek

Ano, nemožné se stalo skutečností! Hollywoodský idol a dvojnásobný nejkrásnější muž světa pod magazínu People Brad Pitt slaví 18. prosince již 60. narozeniny. A co víc, zraje jako víno. Pojďme se nyní podívat na hercovy nejvýraznější účesy za poslední tři dekády, které to jen dokazují.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 18. 12. 2023 13:52

Zdá se, že Brad Pitt se až příliš vžil do své slavné role Benjamina Buttona a spíše, než by mu roky přibývaly, postupně mládne. Po padesátce konečně našel svůj originální, moderní a lehce provokativní styl, za nímž stojí Haans Nicholas Mott.

Tento newyorský stylista a módní návrhář má slabost pro lehké materiály v nude barvách, barevné stehování a hlavně výběr oblečení nezatížený příslušností k jednomu či druhému pohlaví. Neváhá proto svého slavného svěřence oblékat do růžové, delší sukně či prudce elegantního smokingu, který na muži v Bradových letech vypadá vždy přirozeněji a stylověji než na "mladých telátkách".

Vlasový chameleon Brad Pitt

A nový styl Brada Pitta se skvěle odráží i na jeho účesu. Zatímco v minulosti platil za dokonalého vlasového chameleona a experimentoval s dlouhou neupravenou hřívou, uhlazeným lookem nebo blond patkou hodnou Posh Spice Viktorie Beckham (49), dnes neuvidíte hrdinu filmu Sedm jinak než v krátkém (nebo o kousek delším) pečlivě upraveném sestřihu, který vhodně doplňuje strniště nebo vous.

Stárnutí mám rád, prozradil Pitt

To však neznamená, že by držitel Oscara neudával trendy, jak už se v minulosti mnohokrát stalo. Po účesu věhlasného fešáka určitě tajně pokukují další muži, kteří si chtějí přivlastnit alespoň trošku z jeho aureoly.

Herec se tak rozhodně nemusí bát, že by s věkem vycházel z módy, což ostatně dokládají i jeho nedávná slova. "Osobně mám rád stárnutí. Protože s věkem přichází moudrost. Říkal jsem to už dřív a teď to rád zopakuji. Kdybych si měl vybrat, vždy upřednostním moudrost před mládím," citoval magazín Vogue Brada, kterého už přes rok udržuje ve formě i mladší přítelkyně, návrhářka šperků a influencerka Ines de Ramon.

Na 15 nejlepších účesů Brada Pitta za posledních 30 let se můžete podívat v naší fotogalerii.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články