Jak se Česká Miss Lea Šteflíčková udržuje fit: Ke skvělé postavě jí pomáhá jízda na kole

30. srpna 2018
Oficiální zdroj, Instagram
Oficiální zdroj, Instagram

Krásná Lea Šteflíčková (20), vítězka posledního ročníku soutěže Česká Miss, je kvůli pracovnímu vytížení pořád v jednom kole. Čas na rychlou fitness projížďku na opravdovém bicyklu se ale snaží najít v každé volné chvíli.

Lea vstoupila do světa modelingu již v útlém dětství, první práci získala v pěti letech. Od té doby procestovala celý svět a náročnému povolání podřídila celý svůj život. Vždy byla schopná se o sebe sama postarat – od jejích dvanácti let o ni pečovali jen prarodiče. V soukromém životě má již Lea jasno – přes dva roky spokojeně žije se svým přítelem a srší kolem sebe štěstím.

Že je pak Lea Šteflíčková i vášnivá sportovkyně, se mohou její fanoušci přesvědčit na některé z pražských cyklostezek, kde pravidelně jezdí. A že je korunka královny krásy letos ve správných rukou, dosvědčuje i fakt, že se čerstvá misska nezalekne ani prudkých kopců, ve kterých by mnozí z nás v půlce vzdali.

„Cítit se a být fit není něco, co přijde ze dne na den, ale také to není nic nedosažitelného. Pro mou práci potřebuji obojí a u kola si vždy perfektně odpočinu – ať už v Praze, nebo v přírodě, kam také ráda čas od času vyjedu s terénním kolem,“ s úsměvem komentuje svou oblíbenou činnost sympatická rodačka z Ústí nad Labem.

Odměnou je pro Šteflíčkovou pak skvělý pocit a perfektní postava. Kdo toho chce dosáhnout také, je tu jednoduchá rada – začít pravidelně sportovat, vytrvat a výsledek se jistě dostaví!