Megan Fox, hvězda filmu Transformers, prodává své milionové panství. Má kaskádovité vodopády a spíži jako hangár

Slavná herečka a modelka Megan Fox si potrpí na venkovský styl s prvky aristokracie. Otevřete fotogalerii a prohlédněte si její luxusní panství!
Zdroj: TheMLS.com
Na první pohled se může nemovitost za 32,5 milionů zdát trochu skromná. Snímky interiéru však ukazují, že Megan Fox žila v přepychu.Dům se nachází hned vedle údolí San Fernardo poblíž města Los Angeles v Kalifornii.Pyšní se rozlohou 230 m2. Má tři ložnice a stejný počet koupelen.Rozměrná spižírna potěší gurmety i jedlíky.+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zdá se, že každoroční prodávání nemovitostí se stává u Megan Fox zlozvykem. Zatímco v roce 2014 odepsala panství v kalifornském městě Los Feliz v přepočtu za 93,8 milionů, o rok později to byl dům v Toluca Lake za 65 milionů. A cifry létají nadále. Nyní se americká herečka a modelka podle severu Trulia zbavuje nemovitosti v Sherman Oaks. Má spíži a šatník jako hangár i kaskádovité vodopády.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 29. ledna 2016

Přestože se jedná zatím o nejlevnější dům, který hvězda filmu Transformers posílá dál, na pohled se může zdát, že to i tak s cenou přehnala. Po obhlídce interiéru i přilehlého pozemku ale nesouhlasné projevy utichnou.

Ale hezky popořádku. Dům, posazený v sousedství kalifornského údolí San Fernardo, čítá tři ložnice a stejný počet koupelen. Ty se rozprostírají na celkové ploše 230 m2.

Nedávno rekonstruované panství se může pochlubit stylovými klenutými stropy, dubovým obložením i zabudovanými reproduktory. Prostorná kuchyně je naplněna nerezovými spotřebiči. Zajásají zejména ti, co se v noci pravidelně „zakrádají“ na pamlsek – vestavěná spíž připomíná hangár.

Kapacita mezi designérkami Anna Boyd vytvořila z dvoupokojového bytu místo, které vybízí k pohybu.
Mohlo by Vás zajímat:

Renomovaná designérka dokázala nemožné – optickými klamy zvětšila svůj malý byt na dvojnásob

Nechybí pracovna, prádelna a velké apartmá se dvěma sprchami a šatnou. A protože je Megan Fox dáma každým coulem, ženská sekce je samozřejmostí. Najdete v ní dámskou toaletu, speciální prostor pro líčení i koupelnu se dvěma toaletními stolky.

A co tato nádhera stojí? Pořizovací cena: 32,5 milionů.

Panství v Sherman Oaks sdílela devětadvacetiletá herečka se svým manželem Brianem Austinem Greenem, který se proslavil rolí Davida Silvera v kultovním seriálu Beverly Hills 90210. Okolní romantická krajina tak rozhodně nebyla jen příjemným překvapením. K nemovitosti patří jezírko, kaskádovité vodopády i venkovní krb s posezením.

Módní návrhářka Emma Hill se proslavila jako kreativní ředitelka módního domu Mulberry.
Mohlo by Vás zajímat:

Vycpaná zvířata i neonově růžová koupelna. Podívejte se, jak bydlí slavná módní návrhářka Emma Hill

Megan Fox požádala o rozvod 21. srpna loňského roku. Jako důvod oznámila neslučitelné rozdíly povah. Přestože si pár nezřídil předmanželskou smlouvu, dohodl se na rozpůlení vlastnictví. Obě strany také zažádaly o společnou výchovu synů Noaha (3) a Bodhiho (23 měsíců). 

Vstupte do panství slavné herečky prostřednictvím fotogalerie výše!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články