Speciál: Hubněte s námiTestovánísoutěže

S tímto revolučním žehlicím prknem uspoříte až 80 % času!

S tímto revolučním žehlicím prknem uspoříte až 80 % času!
Zdroj: Kickstarter.com
+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Žehlení je zkrátka pruda. Pokud však nemáme volný kapitál na zaplacení hospodyně, nikdo to za nás neudělá. Firma Sharkk nám rozumí. A tak vytvořila Flippr. Žehlicí prkno, které lze otočit o 360 stupňů.

Barbara Lorenzová 23. března 2017

Současné žehlicí prkno by identifikovali i lidé narození v předminulém století. Podle výrobců se jeho design od roku 1892 nezměnil. Flippr má toto technologické ticho po pěšině narušit.

Co je tedy jinak? V první řadě tvar. Flippr vypadá na pohled jako lidské torzo, což má usnadnit žehlení svršků. Zároveň disponuje vycpávkami rukávů a kalhot pro příjemnější – a hlavně rychlejší – žehlení.

Právě úspora času představuje eso v rukávu. Zbrusu nové žehlicí prkno prý ušetří až 80 % času! „Nevěříme v plýtvání časem, ale to je to, co děláme, když trávíme hodinu týdně žehlením,“ píše společnost na crowdfundingovém serveru Kickstarter.

Ve své tabulce pak srovnává, kolik času zabere žehlení trička na obyčejném žehlicím prkně a na Flippru. Poměr mluví za sebe – 8 minut ku 2 minutám.

Když redesign po sto letech, tak ať to stojí za to, jako by si řekli výrobci. Prkno si lze nastavit na 8 různých výšek, takže můžete žehlit třeba vsedě. Na jedné straně je připevněna spona. Do ní zacvaknete nohavice, takže při žehlení nejezdí. Prkno je potažené bavlněným povlakem, který lze sundat a vyprat. Nechybí držák na žehličku.

A hlavně – revoluční žehlicí prkno je pojízdné. „Flippr je natolik praktický díky kolečkám, že ho můžete použít vlastně kdekoliv. V kanceláři, venku na večeři, ba dokonce v parku,“ vtipkuje firma na Kickstarteru.

Blíží se narozeniny vaší tchyně? Dárek máte vyřešený. Teď už jen uspořit 3 252 korun – to je aktuální cena, za kterou můžete pořídit Flippr na Amazonu.

Zdroj: Kickstarter

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články