Do Františkových Lázní za zábavou, relaxem, ale i možností zlepšení šance na početí miminka

Výhled je jedinečný
Zdroj: Revelton Studios
Hotel je plný zábavyRelaxační terasa potěšíUžijte si zajímavý interiérHotel je stylový a luxusní+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Tyto lázně jsou oproti Mariánkám nebo Karlovým Varům často opomíjeny a je to škoda. I Františkovy Lázně mají co nabídnout. Dokonce v nich naleznete i první zábavný lázeňský hotel.

Redaktor
Redaktor 19. září 2018

Proč jsou Františkovy Lázně unikátní? Stojí za to je navštívit? Kde byste se měli ubytovat, abyste to měli kousek za zábavou, relaxem a důležitými procedurami?

Malá Francie na západě Čech

Revelton Studios je první zábavný lázeňský hotel u nás. Nabízí pod svou střechou Muzeum iluzí a Únikovou hru. Obě volnočasové aktivity jsou plné interaktivity, logiky a důvtipu a jsou vhodné pro dospělé i děti. Dalším velmi příjemným místem je čtenářský koutek, který je vybaven knihami v různých jazycích a žánrech. Ve spojení s neporušenou přírodou, která je všude okolo, se jedná ideální pobyt nejen pro lázeňskou klientelu. V blízkosti je množství míst, která stojí za vidění. Lze jmenovat Národní přírodní rezervaci SOOS, sopku Komorní hůrku, Aquaforum nebo zámek Kynžvart. Samotné Františkovy Lázně mají nádech francouzské riviéry. 

Za nájem tu Jolie nechá 100 tisíc DENNĚ. Za takový výhled se holt platí.
Mohlo by Vás zajímat:

Prohlédněte si nové sídlo Angeliny Jolie, inspirované lázněmi na Bali

Problémy s početím

Pokud se žena chystá otěhotnět či má problémy s početím, pomůže jí pobyt ve Františkových Lázních. Ty jsou totiž specializované na gynekologické problémy. V nabídce je množství procedur (zábaly a koupele), kde hlavní roli hraje přírodní slatina, která je absolutně zázračná. Návštěvnice Františkových Lázních se ubytuje v novém Revelton Studios a bude záležet jen na ní, jaké procedury, masáže nebo cvičení bude chtít navštívit. Se vším jí pomůže personál v Revelton Studios.

Komfort a luxus

Jednotlivé pokoje v Revelton Studios jsou pojmenovány podle evropských měst. Dekor je v odvážných barvách, tedy červené, modré či zelené. Styly jednotlivých pokojů jsou různé. Najdeme zde klasické, moderní i bohémské pokoje. Společné prostory hotelu jsou velice útulné a jednou z neoblíbenějších částí je terasa s fontánou. Hosté ji využívají na ranní snídani, denní opalování či večerní relaxaci se sklenkou vína.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články