Netradiční Silvestr: Vychutnejte si Nový rok v srdci Malých Karpat

20. prosince 2018 Redakce Lifee.cz
Zochova chata
Zochova chata

Přemýšlíte, kam vyrazit na Silvestra, a rádi byste zažili něco netradičního? Chcete být obklopeni přírodou a zároveň mít luxusní pohodlí a péči, skvělou zábavu a výborné jídlo? Pak je Silvestr v Zochově chatě to pravé. Silvestrovský balíček obsahuje kromě ubytování také bohatý silvestrovský program, kde nebude chybět hudba k tanci v podání kapely Party Beat, DJ ani tradiční cimbálovka. Těšit se můžete také na atraktivní tombolu či půlnoční ohňostroj.

Luxusní hotel Zochova chata skvěle zapadá do oblasti, v níž leží. Historická stavba, původně srub, byla před několika lety citlivě zrekonstruována tak, aby byla moderní, ale zároveň ctila okolní přírodu i svůj původ. Proto je Zochova chata postavena ze dřeva, skla a kamene.

Hotelu se ne nadarmo přezdívá Klenot lesa. Interiér je navíc zařízen podle principů filozofie feng-šuej a součástí hotelu je elegantní wellness a spa.

Podnik se pyšní také vlastní kolibou, v níž je podávána tradiční slovenská kuchyně, doplněná malokarpatskými vinařskými specialitami.

Autentičtější zážitek z Malých Karpat už najdete jen málokde. Pokud chcete strávit Silvestra právě tam, pak máte jedinečnou šanci! Ještě mají pár míst.

Více o silvestrovské nabídce se dozvíte ZDE!