Příroda nikdy nespí: Objevte tajemství nočního života při netradičních procházkách po pražské zoo

16. února 2019
Tomáš Adamec/ZOO Praha
Tomáš Adamec/ZOO Praha

Po setmění se zoologická zahrada mění k nepoznání. Většina zvířat se ukládá ke spánku, ale noční druhy se právě probouzejí. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a v doprovodu zkušeného průvodce zažijte dobrodružnou cestu noční zoo.

Využijte jedinečné možnosti a vydejte se v doprovodu zkušeného odborného průvodce objevovat tajemství nočního života v Zoo Praha a zjistěte, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době. Během prohlídky se budete moci o zvířatech, která navštívíte, dozvědět skutečně mnoho. Průvodci rádi odpovědí na všechny vaše zvídavé otázky.

V únoru si můžete vybrat z následujících termínů ve dnech 15., 16., 22. a 23. Pokud to ale nestihnete, nebuďte smutní, večerní prohlídky se konají až do konce dubna každý pátek a sobotu. V únoru začínají v 17.00 hodin, od března v 18.00 hodin a v dubnu pak v 19.00 hodin. Sraz je vždy před hlavní bránu do zoo 10 minut před začátkem samotné prohlídky.

Cena noční prohlídky je 300 korun pro dospělého, děti zaplatí 200 korun. Psi se nočních prohlídek nemohou účastnit. V ceně je vstup do zoo, výklad průvodce a parkovné. Prohlídka trvá zhruba 90 minut. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na prohlídku předem objednat přes e-shop a on-line zaplatit. Maximální kapacita 25 osob ve skupině.

Zavří­t reklamu