Žhavé destinace: Kam jezdí celebrity nejčastěji v zimě na dovolenou?

Douglas a Zeta Jones si zamilovali Mallorku.Halle Berry s rodinou si také zamilovali Mallorku.Gwyneth Paltrow jezdí relaxovat do Cabo San Lucas v Mexiku.George Clooney s manželkou si koupili dům u italského jezera Como.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Kam si jezdí odpočinout celebrity, když potřebují utéct od práce, od fanoušků nebo si vyčistit hlavu po náročném turné? Pokud si chcete hovět na stejné pláži jako Jay-Z s Beyoncé nebo třeba Leonardo DiCaprio, budete muset do exotiky. Na druhou stranu George Clooneyho nebo Toma Cruise často můžete potkat i v Evropě.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 6. prosince 2018

Francouzské Saint-Tropez

Nádherné pláže, luxusní místa a výhled, za který se zabíjí. Kdo tam jezdí? Jay-Z, Beyoncé, Victoria a David Beckhamovi a dokonce i Keanu Reeves.

Španělský ostrov Mallorca
Jedná se o cestovatelský evropský poklad a zároveň se tady slavné osobnosti lehce ztratí ve vnitrozemí ostrova.
Kdo sem jezdí? Dům tu má slavný pár Douglas a Zeta Jones a rozvádějící se pár Brad Pitt a Angelina Jolie.

Maui na Havaji

Dechberoucí ostrov nabízející skoro vše. Od surfování až po nonstop otevřená kasina. Kdo sem jezdí? Od roku 1950 jedno z nejfrekventovanějších míst, kde se vyskytují slavné osobnosti. Elvis, Paris Hilton, Jennifer Garner, Ben Affleck, Kate Hudson, Justin Bieber nebo Selena Gomez. 

Občas je fajn se jen tak zabalit a prostě jít
Mohlo by Vás zajímat:

Rodinná dovolená je sice fajn, ale sama si ji můžete užít stejně. Máme pro vás 5 důvodů, proč je občas dobré na dovolenou vyrazit sama

Ostrov v Karibiku St. Barth

Jeden z nejkrásnějších ostrovů Karibiku a z New Yorku je to letadlem kousek. Kdo sem jezdí? Prostě všichni, kdo v Hollywoodu něco znamenají. Oblíbené místo je to především herce Leonarda DiCapria.

Jezero Como v Itálii

Jezero je fotogenické z každé strany a fotky s pozadím zasněžených Alp vypadají jako z pohádky. Kdo sem jezdí? George Clooney se svou krásnou a vzdělanou ženou Amal a jejich přátelé: Cindy Crawford, Brad Pitt, Matt Damon a další.

Řecký ostrov Mykonos

Kultura, moře, tradice a bílé malebné domky. Z tohoto řeckého ostrova romantika doslova stříká. Kdo sem jezdí? Tom Hanks nebo Tom Cruise.

Cabo San Lucas v Mexiku

Místo co by kamenem dohodil od bláznivého a hektického Los Angeles, celebrity si sem jezdí odpočinout třeba jen na pár dní. Kdo sem jezdí často? Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Courteney Cox i George Clooney.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články