Fit a krásnáTestováníSoutěže

Diety celebrit: Která ze slavných hvězd se dopracovala až k anorexii?

Diety celebrit: Která ze slavných hvězd se dopracovala až k anorexii?
Zdroj: Profimedia
+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jakmile se jednou dostanete do povědomí široké veřejnosti, je na vás kladen obrovský tlak ze všech stran. Jako celebrita, která se stává tváří různých velkých firem a má prezentovat známé značky, musíte vypadat dokonale. Ne vždy to ale dopadne dobře.

Pavel Dvořák 9. října 2018

Bohužel právě kvůli honu a touze za dokonalostí si většina známých tváří neuvědomuje velké riziko. Z každé strany je na ně kladen obrovský tlak. Stačí jedna špatná fotka, která je třeba špatně nasvícená a přidá vám pár kilo, a problém je na světě.

Proto řada zahraničních i českých celebrit drží přísné diety. Existuje řada dívek a žen, které nedokázaly ukočírovat své hubnutí a začaly trpět anorexií a extrémní vyhublostí.

Typickou zástupkyní přehnané vyhublosti byla svého času Victoria Beckham. Stále byla středem pozornosti fotografů, kteří sledovali každý její krok. K tomu se přidaly nevěry jejího manžela Davida Beckhama a Victoria rázem usoudila, že aby byla pro svého manžela stále atraktivní, musí se uchýlit k dietám. Bývalá členka Spice Girls nedokázala své hubnutí udržet ve snesitelné normě a jednu dobu vypadala jako hubená nafukovací panna s obrovskými silikony. Tímhle vzhledem dobrý dojem určitě neudělala.

Hubnutí: Kontroverzní, ale účinné diety, nad kterými odborníci kroutí nevěřícně hlavou
Mohlo by Vás zajímat:

Hubnutí: Kontroverzní, ale účinné diety, nad kterými odborníci kroutí nevěřícně hlavou

Další herečkou, která zprvu nechtěla přiznat, že trpí anorexií, byla Keira Knightley. Dlouho tvrdila, že se jedná o genetiku, kvůli které je natolik hubená. Později šla do sebe a přiznala sobě a světu, že trpěla anorexií.

Smutný příběh potkal i herečku, jejíž kariéra odstartovala komedií Prci, prci prcičky, Taru Reid. Ze dne na den se z ní stala hvězda velkých rozměrů, byla žádaná a chtěli ji všude. I ona začala toužit po dokonalosti a vinou této posedlosti si nechala udělat řadu naprosto zbytečných plastických operací, které jí ubraly na kráse, a také trpěla dlouhodobě poruchou příjmu potravy.

Kdysi velká kamarádka Paris Hilton, Nicole Richie, to měla s váhou taky jako na houpačce. Jednou byla oplácaná Mařena z vesnice a podruhé zase vypadala jako ramínko na oblečení. Se stejným problémem se potýkala také Allegra Versace, bývala přítelkyně Charlieho Sheena Denise Richards nebo Sharni Vinson.

V posledních týdnech se mluví o anorexii i v souvislosti s rozvádějící se herečkou Angelinou Jolie. Ta se kvůli tahanicím o děti s Bradem Pittem doslova ztrácí před očima.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články