Čínský horoskop: Co nás čeká v listopadu 2023, měsíci vodního vepře? Je čas odhodit masku jako listí a vzlétnout po vzoru draků

žena podzim
Zdroj: Freepik

Závěr roku se blíží a s ním i doba, kdy bychom se měli pomalu zastavit, zrekapitulovat, co nám uplynulý rok přinesl, a chystat se na ten další. Listopad, měsíc vodního vepře, je podle čínského horoskopu ideální na obojí. V souladu s feng shui se zbavme svých masek a nálepek jako se stromy zbavují listí, povolme si uzdu a dovolme si vzlétnout po vzoru draků...

Liběna Kubalíková
Liběna Kubalíková10. 11. 2023 11:35

Listopad je měsícem, kdy se máme inspirovat přírodou a v její proměně si uvědomit sami sebe. Opadávající barevné listí ze stromů upozorňuje na naši konečnost. S příslibem, že i tato odpočinková fáze je jen dočasná. Holejší stromy nám postupně odkrývají krajinu a výhled. Pokud i my odhodíme své masky, nálepky a dovolíme, aby nás okolí vidělo v naší opravdovosti, můžeme žít v přijetí a míru.

Duše a zdraví

Využijte podzimní činnosti k usebrání, ke zklidnění a nalezení vnitřního míru. Vrhněte se do podzimních aktivit. Pouštějte draka a sledujte jeho bitvu s větrem. Přestože je smýkán vichrem nahoru, dolů, nevzdává se, nebere si to osobně. Pokud mu povolíte vlasec, vyletí výš a tam je možná příhodnější vítr.

Dovolte si povolit “uzdu” a uvolněte se z napětí. Ať vás život tento rok jakkoliv zkoušel, vy jste jím prošli. Je čas na rekapitulaci, ocenění se a zasnění se. Nezapomeňte, že chyby neexistují, jsou to pouze zkušenosti. A ty nejsou dobré ani špatné. U hrnku teplého kakaa nebo skleničky vína si představujte, jaký má být příští rok. Co si přejete? Jaké jsou vaše sny? Udělejte si nástěnku přání a vizí.

Práce a finance

Dokončujte rozdělané projekty a začněte je vyhodnocovat. Vytříbí se vám, kterým činnostem se máte dále věnovat, které vám dávají smysl nejen z finančního pohledu, ale především vám samotným.

Každý chce být v práci oceněný, respektovaný, užitečný a mít své místo v týmu. Proto může být “vyhodnocení roku” plné emocí, nedorozumění a nepochopení. Pamatujte, že je důležité udržovat bezpečnou atmosféru, jednat fér, naslouchat a akceptovat druhé.

Doba je turbulentní, velmi proměnná, a co platilo před měsícem, se mohlo změnit. Zkuste si udržet “čistý” pohled a zaměřit se na podstatu.

Partnerské vztahy a domov

Protřiďte si nádobí - hrnečky, skleničky, talíře a rozlučte se s těmi, které mají uštípnuté hrany, upadlá ouška. Zkuste do běžného užívání zařadit sváteční nádobí. Věřte, že každý den lze považovat za výjimečný. Každý den můžete být za něco vděční.

Začátek listopadu vás má přibrzdit, abyste viděli podstatu života. Uvědomit si, že neznáte datum posledního nádechu, a proto si užívejte každý. Odpusťte sobě a ostatním. Udobřete se s rodinou, příbuznými, přáteli. Ať si můžete o Vánočních svátcích padnout kolem krku.

Přeji vám klid v duši!

Pohled na listopad 2023 připravila skrze intuitivní vnímání a feng shui životní a bytová poradkyně Liběna Kubalíková, která je autorkou blogu Být v pohodě.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články