Courteney Cox před osmi lety a dnes: Konečně stárne s grácií, předtím byla jako umělá panna

Courteney Cox před osmi lety a dnes: Konečně stárne s grácií, předtím byla jako umělá panna
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Herečka Courteney Cox se proslavila v sitcomu Přátelé. Aby zastavila stárnutí, podstupovala jeden zkrášlovací zákrok za druhým, čehož dnes hluboce lituje.V roce 2017 si herečka nechala rozpustit poslední obličejové výplně a rozhodla se stárnout přirozeně. Nutno podotknout, že jí to prospívá. Její obličej už nepůsobí nepřirozeně strnule.Hrdá je na mamku určitě i devatenáctiletá dcera Coco (na snímku).Takto vypadala Courteney Cox v roce 2015, kdy se naplno oddávala plastikám. Kvůli postupným změnám v obličeji si na rozdíl od fanoušků nevšimla, jak moc se mění v karikaturu sebe sama.+ 3 fotky+ 4 fotky

Obrovským názorovým veletočem prošla v průběhu let představitelka Moniky ze seriálu Přátelé Courteney Cox (59). Zatímco v mládí podlehla hollywoodské honbě za dokonalým vzhledem a podstupovala jeden zkrášlovací zákrok za druhým, s blížící se šedesátkou došla k závěru, že se jednalo o ztrátu času. Svěřila se s tím magazínu Woman.

Tereza Švandová
Tereza Švandová18. 10. 2023 07:30

Courteney Cox se roku 2017 rozhodla nechat si obličejové výplně rozpustit a začít přirozeně stárnout. "Jestli něčeho opravdu lituji, pak faktu, že jsem si nechala aplikovat obličejové výplně. Ve filmové branži je bohužel na nás vyvíjen enormní tlak, abyste vypadaly stále mladé, takže když jednou se zkrášlovacími zákroky začnete, nevíte, kdy přestat. Vždy si uděláte třeba jen jedno vylepšení, za nějaký čas další, a tím spustíte dominový efekt," naznačila začátek své cesty do pekel Courteney, která se před deseti lety stala terčem kritiky za to, že to přehání s plastickými operacemi.

Nedošlo mi, že po injekcích vypadám divně

Herečka se tehdy objevovala na veřejnosti s oteklým, vyhlazeným a dokonale nehybným obličejem, který připomínal nepěknou karikaturu její Moniky ze seriálu Přátelé. "Zatímco lidé vnímají, jak se váš obličej mění, vy sama si ničeho nevšimnete, protože jste ho upravovala postupně. Byla to totální ztráta času a přála bych si, abych ten tlak byla bývala ustála," vysvětlila Courteney Cox.

Máma dnes už devatenáctileté dcery Coco se zpočátku snažila zastavit stárnutí nejrůznějšími injekcemi s výplněmi a dalšími zákroky, přičemž se jí honba za dokonalostí brzy vymkla z rukou. "Než jsem začala, říkala jsem si 'Sakra, měním se, vypadám starší!' a snažila se zuby nehty udržet si mladistvý vzhled," svěřila se Courteney před rokem magazínu Sunday Times Style. "Tehdy mi vůbec nedošlo, že po všech těch injekcích a já nevím čem vypadám prostě divně."

Mladistvou pleť si nyní Cox udržuje kosmetikou

Že se rozhodla stárnout přirozeně však rozhodně neznamená, že by Courteney nedbala o svůj zevnějšek. Naopak. S radostí zkouší všechny možné kosmetické novinky, aby si našla to svoje. "Jsem otrokyní zkoušení produktů. Zkouším všechno. Je mi jasné, že každý mě zkoumá, ale nejvíc se zkoumám já sama," poukázala Courteney, která nemůže uvěřit, že příští rok v červnu oslaví šedesátku.

"Je tak těžké to číslo jen slyšet nebo vyslovit! Na tom věku samozřejmě není nic špatného, jen prostě nemůžu uvěřit, že už je mi šedesát. Ten čas strašně letí," svěřila se Cox. "Je jasné, že jsem teď víc nohama na zemi, naučila jsem se mnohé, co a jak si užít, o co se vyplatí bojovat, a na co je naopak nejlepší se vykašlat," dodala spokojeně.

Zdroje infromací:
Thetimes.co.uk
Dailymail.co.uk

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články