Dámy 50+ udávají trendy: Eva Herzigová a Monica Bellucci ovládly svými šik outfity pařížský týden módy

Móda pro ženy 50+: Eva Herzigová a Monica Bellucci ovládly svými šik outfity pařížský týden módy
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Česká supermodelka Eva Herzigová (50) zazářila na pařížském týdnu módy v saténovém kalhotovém kostýmu, jemuž dodala zvláštní prvek prostřednictvím kožených rukavic.Aby ji nezaskočil chlad, vzala si Eva na přehlídku YSL také dlouhý béžový kabát.V obecenstvu se rozhodně neztratila ani herečka Monica Bellucci (59). V černém lesklém koženém kabátě a overalu stejné barvy byla nepřehlédnutelná v tom dobrém slova smyslu.Bývalá francouzská první dáma Carla Bruni (56) rovněž dorazila v na přehlídku ve velmi šik outfitu - olivově zeleném overalu, výrazných hnědých kožených rukavicích a třešňově zbarvených lodičkách na moderním kotěcím podpatku.+ 2 fotky+ 3 fotky

Supermodelka Eva Herzigová (50) a herečka Monica Bellucci (59) se vzdor pěti křížkům na krku staly jednoznačnými hvězdami módní přehlídky Yves Saint Laurenta v rámci pařížského Fashion Weeku. Obě dámy ve svých ultramoderních outfitech hravě, elegantně a naprosto jednoznačně zastínily všechny přítomné.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 28. 02. 2024 12:35

Herzigová ani Bellucci se sice na molu v rámci představení kolekce YSL pro podzim a zimu 2024/25 neobjevily, mezi modelkami by se ale rozhodně neztratily. Naopak. Obě jsou důkazem toho, že i dáma ve zralém věku se může obléknout moderně, mladistvě a přitom stále vkusně.

Doporučené video: Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků, ukazuje stylistka

Eva Herzigová v saténovém kostýmu s béžovém kabátě

Česká supermodelka si vybrala hnědočerný saténový kalhotový kostým, který rafinovaně přepásala, aby vynikla její stále téměř dokonalá postava. Aby outfit získal nádech sexappealu, měla Eva několik horních knoflíčků saka rozepnutých, takže se přítomní mohli pokochat jejím dekoltem. Nechala tak možná mimoděk vzpomenout na svou nejslavnější reklamní kampaň z devadesátek, kdy se stala tváří (nebo spíše hrudí) jedné známé značky spodního prádla.

To však nebylo vše, co ten den rodačka z Litvínova vynesla. Saténový oblek ozvláštnila ještě koženými rukavicemi do půli předloktí, slunečními brýlemi, slingback lodičkami na jehlovém podpatku a především béžovým kabátem, který svou délkou sahal až téměř na zem. Dokonalost sama.

Monica Bellucci zářila v černém overalu a lesklém kabátě

Pozadu ale rozhodně nezůstávala ani další návštěvnice show, italská herečka Monica Bellucci. Vyhlášené krásce evidentně velmi prospívá nový vztah s režisérem Timem Burtonem (65), neboť rok před šedesátkou doslova kvete. Důkazem budiž i její outfit z pařížského týdne módy.

Monice stačilo vkročit do sálu, aby všichni viděli, kdo je zde královnou. Postaral se o to především lesklý černý kožený kabát s netradičně řešenými klopami, který herečce sahal až do půli dokonale tvarovaných lýtek. Pod ním se skrýval černý overal bez ramínek stažený pod prsy černo-stříbrným páskem s přezkou.

Monice nesmělo chybět ani černé lesklé psaníčko, které perfektně ladilo s kabátem, a relativně výrazné kruhové náušnice. I herečka se podobně jako Eva vyzbrojila slunečními brýlemi, jež během večera odkládala jen zřídka.

I když jí leckterá mladší žena může závidět figuru, Monica svůj vzhled nijak zvlášť neřeší. "Nejsem posedlá cvičením ani žádnou dietou. Vždycky jsem měla ženské tvary, nikdy nebyla vysloveně hubená. Ráda bych zestárla v míru a pokoji," poukázala v rozhovoru pro magazín Sunday Times Style.

Jak to oběma dámám a dalším slavným padesátnicím na přehlídce značky Yves Saint Laurent slušelo, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články