Denní horoskop na 13. září 2023: Lvy čeká velká porce lásky, Váhy budou rozdávat dobrou náladu

Denní horoskop na 13. září 2023: Lvi si to večer pořádně užijí v posteli
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 13. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská13. 09. 2023 05:57

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Poznání, že o váš idol se pokouší i někdo jiný, vás trochu zaskočí. Nepříjemné bude i zjištění, že jste s penězi zase na štíru. Bude to chtít pořádně se zamyslet nad životem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Příjemný večer strávený s bývalou láskou vámi emočně zatřese. Že by stará láska vážně nerezavěla? Půjčku příteli raději odmítněte. Peníze budete potřebovat sami.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Rozhazování peněz za ne úplně nutné věci si raději odpusťte. A už vůbec si nepůjčujte! Se splácením byste mohli mít problémy. V lásce stále nemáte jasno...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Příjemné setkání s bývalou láskou vás potěší. Nedělejte ale žádné ukvapené závěry a kroky, které byste nemohli změnit. Od problémů s penězi si dnes odpočiňte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nečekaně dostanete milý dárek, který se přesně trefí do vašeho vkusu. Ještě překvapivější bude, od koho přijde. V lásce ale pořád tápete, zda jdete správným směrem...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rozepře o penězích teď nemá smysl. Vy i váš protějšek máte o výdajích trochu jinou představu. Usmiřte se milováním a vážnou debatu nechte na jindy.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes je ideální doba pustit se do toho, z čeho máte již delší dobu strach. Všechno zvládáte na výbornou a bez sebemenší námahy. Večer vás čeká velká porce lásky...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den přeje sexu! To vám stále hraje v hlavě a nejraději byste svému miláčkovi servali šaty z těla. Jakmile to jen trošku půjde, jděte do toho. Nezapomeňte vyzkoušet i nějakou novou polohu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete mít vážně humornou náladu. Každého, i vašeho partnera, spolehlivě rozesmějete. Jen před ním raději nemluvte o penězích, stejně by vás nebral vážně.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor na hloupý nákup, můžete si totiž pořídit pěknou a k tomu drahou pitominu. Peníze na rozhazování nemáte, tak byste si to později vyčítali.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes vás budou lidé pěkně rozčilovat – všude fronty a zbytečná hysterie. Nenechte si ale zkazit náladu a nehádejte se! Ještě by to mohlo skončit násilím.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Od někoho blízkého dostanete drobnost, která vás opravdu potěší. Co na tom, že není ze zlata. Peněz přece máte dost. Zamyslete se nad tím, co dáváte druhým vy.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články