Denní horoskop na 22. září 2023: Panny budou sršet energií, Kozorohy čeká překvapení od přátel

Denní horoskop na 22. září 2023: Panny dnes budou mít spoustu energie a skvělých nápadů
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 22. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská22. 09. 2023 05:50

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes dejte sobecky přednost svým zájmům. Díky tomu budete moci rodině zvýšit životní úroveň. A ještě na vás budou hrdí. Možná se budete vyjadřovat trochu ostřejším jazykem, tak pozor, ať někoho křehčího neraníte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jestliže jste delší čas zamýšleli nějaké stavební úpravy, ať už se jedná o dům, byt či zahradu, teď je ten pravý čas. Na nákupech budete mít šťastnou ruku a přitom mnoho neutratíte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V zaměstnání nyní šéfovat nemůžete, a tak si to kompenzujete doma na svých nejbližších. To by se vám však brzy mohlo vymstít. Zamyslete se nad tím, co udělat, abyste byli všichni spokojení.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nic neponechávejte náhodě a svůj čas si zorganizujte do poslední minuty. Jen tak najdete ve svém životě volné chvíle na koníčky, rodinu i zábavu. Když se nebudete zdržovat zbytečnostmi, budete mít čas i na vlastní růst.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jen málokteré znamení na sebe dokáže být tak bezvýhradně přísné jako vy. Zkuste si to dnes odpustit a prostě si užívat. Když na sebe budete hledět smířlivěji, zjistíte, že vás i ostatní uvidí v lepším světle.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den přeje rodině. Věnujte se svým dětem, pokud žádné nemáte, dopřejte si čas na své koníčky. Trpělivost s ostatními lidmi ve vašem okolí vám nic moc neříká. Zkuste na tom zapracovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vám radí vyvarovat se sporů, ať již v rodině, nebo mezi přáteli. Napjaté vztahy by mohly snadno přerůst v konflikt, který již tak snadno nevyřešíte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den si vychutnáte. Sršíte energií a máte spoustu skvělých nápadů. Využijte toho a věnujte se nějaké kreativní činnosti. Třeba objevíte nového koníčka, o kterém jste neměli ani tušení.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnešek přeje duševnímu rozvoji. Pokud jste zaměření pouze na ekonomické cíle, je načase zamyslet se také nad dalšími hodnotami...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V oblasti lásky se můžete dostat do stavu naprosté spokojenosti. Sladíte romantiku s materiálními potřebami a zároveň si uvědomíte, že každý z vás potřebuje i vlastní prostor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že si potřebujete utřídit myšlenky. Pokud vás v poslední době někdo zklamal, neměli byste hledat chybu jen u druhých, ale začít u sebe. Musíte však být k sobě upřímní.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ukáže se, jaký máte smysl pro humor a zda si dokážete udělat ze sebe legraci. Budete koukat, s čím vás přátelé překvapí. Pokud nechcete, aby se narušily vaše vztahy, tak se snažte nepokazit jim radost.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články