Denní horoskop na 23. dubna 2024: Raci uslyší slova kritiky, Váhy by neměly podléhat lichotkám

Denní horoskop na 23. dubna 2024: Raci dnes uslyší slova kritiky
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 23. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 23. 04. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy prozrazují, že komunikace a takt dnes nebudou vaší silnou stránkou. Snažte se proto ovládat a krotit ve výrazech. Nemusíte přece na své blízké útočit, když nemají na nějakou věc stejný názor jako vy.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Sice oplýváte spoustou zajímavých nápadů, ale nevíte, jak přesvědčit lidi, aby se do toho pustili s vámi. Je důležité, aby pochopili, že to myslíte fakt vážně a nemluvíte do větru.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, ať si uvědomíte, že všechno nemusí být úplně dokonalé. Nesnažte se nutit své blízké, aby dělali věci, které jim jsou proti srsti. Nejenže jim tím akorát ublížíte, ale otočilo by se to i proti vám.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vám radí, že pokud se dostanete s někým do sporu, snažte se o diplomatické vyřešení situace. Nemějte z toho špatný pocit, to přece není prohra, když zachováte klid a ustoupíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dnes vás čeká neklidná atmosféra, napětí panuje především v mezilidských vztazích. Měli byste si uvědomit, že nemá cenu jít hlavou proti zdi. Zkuste jednou ustoupit, ať je klid...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na to, že uslyšíte slova kritiky, a to zcela oprávněně. Neurážejte se, veškeré připomínky si pozorně vyslechněte a přijměte je s pokorou. Potřebujete-li přijít na jiné myšlenky, vyrazte za sportem.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která se často topí v sebelítosti.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop říká, že byste se neměli zaobírat jen povinnostmi. Zkuste si vyšetřit i čas na své koníčky a přátele. Potřebujete také relaxovat a občas zvolnit to vysoké tempo, které jste nasadili.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Počítejte s tím, že pokud vám dnes bude někdo na schůzce oponovat, ustojíte to jen s přesvědčivými argumenty. Nenechte se unést emocemi a pečlivě se připravte na veškerá jednání, co vás čekají.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ačkoliv jste si mysleli, jak jste zásadoví, dostanete se do situace, kdy ustoupíte prvnímu člověku, co vám zahraje na city. Hlavně nepodlehněte lichotkám, i když je tak zbožňujete...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V osobním životě bude všechno v pořádku, když nebudete tahat resty z práce domů. Snažte se radovat i z maličkostí, vyrazte někam za kulturou, ať se odreagujete. Vytáhněte ven i rodinu či přátele.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zbytečně neriskujte a neslibujte druhým lidem nic, co byste pak nemohli splnit. Počítejte s tím, že bude častěji docházet k nedorozuměním. Vyhněte se intrikaření, mohlo by se vám to pořádně vymstít...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes vás čekají nějaké povinnosti, nebude to jen o zahálce. Víte dobře, co všechno stálo, máte se tedy co ohánět. Když se do práce pořádně opřete, zvládnete to rychleji. Pak už se můžete věnovat jen zábavě.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články