Denní horoskop na 27. září 2023: Raky čeká velký úklid, Panny by měly zapomenout na práci a začít relaxovat

Denní horoskop na 27. září 2023: Raci by se dnes měli pustit do úklidu domácnosti
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 27. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská27. 09. 2023 05:51

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se víc ovládali, atmosféra v rodině totiž nebude nejklidnější. Prospěje vám sport, skočte na kolo nebo si běžte zaplavat do bazénu. Dobře vám udělají masáže a bylinné koupele.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Činnosti, kterým se dnes hodláte věnovat, byste měli přizpůsobit svému trošku unavenějšímu organismu. Nepřehánějte to s namáhavými aktivitami a raději si dopřejte volnější režim.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že pociťujete nervozitu. Nenechte se zatáhnout do konfliktu, zejména když se vás tato záležitost vůbec netýká. Pokuste se víc relaxovat a raději se ani nepouštějte do náročnějších činností.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nezatěžujte své nejbližší výčitkami a vyhněte se jakémukoliv dohadování. Snažte se vytvořit příjemnou atmosféru, rodinka to zajisté ocení. Naplánujte zajímavý výlet nebo vyrazte za sportem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám připomíná, že štěstí přeje připraveným, v tomto případě také nebojácným. Nenechte se dnes ničím rozhodit. Můžete se dočkat překvapujících náhod, zejména pokud vyrážíte někam na cesty.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den přeje organizačním činnostem a velkému úklidu domácnosti nebo chalupy. Uspořádejte si všechno, v čem máte nepořádek. Večer už se věnujte pouze zábavě a vyrazte se svými přáteli za kulturou.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes to s vámi není k vydržení, každou chvíli máte jinou náladu a vůbec nevíte, co chcete. Nejlepší bude, když se ostatním na chvíli ztratíte z očí. Najděte si nějakou činnost na odreagování. Prospěje vám špetka relaxu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, abyste v tento den zapomněli na práci. Věnujte se raději svým nejbližším a relaxačním aktivitám. Nebuďte na ostatní nevrlí a snažte se užít si co nejvíc rodinnou pohodu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nenechte se přemluvit k aktivitám, do nichž se vám nechce, jen byste pak byli na ostatní protivní. Vysvětlete svým blízkým, že máte jiný program, tak ať si udělají vlastní.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás varují před různými konflikty v osobním životě. Zkuste se víc ovládat a vyvarujte se vznětlivých reakcí. Do pohody by vás mohl vrátit třeba pobyt v přírodě.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste se chovat zodpovědněji. Vyplatí se vám to, úspěchům pak bude přáno. Buďte důslední, postupujte krok za krokem a dotáhněte všechny nedodělané úkoly do konce.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se myslet víc na druhé lidi. Věřte, že se vám to vrátí. Obrátí se na vás dávný známý s prosbou, abyste mu pomohli v jisté situaci. Neodmítněte ho, ochotně se mu věnujte.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články