Začíná období Vah: 5 zajímavostí o tomto vzdušném znamení zvěrokruhu

Začíná období Vah: 5 zajímavostí o tomto vzdušném znamení zvěrokruhu
Zdroj: Freepik

Po Panně, která je zemským znamením, přichází Váhy. Ty patří ke vzdušným znamením zvěrokruhu. Váhy kralují od 23. září do 23. října. Jak jsou na tom v práci, domácnosti či ložnici?

Jana Jánská
Jana Jánská21. 09. 2023 17:00

O lidech narozených ve znamení Vah se často říká, že jsou váhaví. Něco pravdy na tom asi bude, ale rovněž nezkazí žádnou zábavu a rádi se zapojí do společenského dění. Váhy bývají oblíbené a jejich okolí ví, že se o ně může opřít. Co dalšího možná (ne)víte o Vahách?

Váhy v práci

Lidé narození ve znamení Vah jsou přirozenými diplomaty. Díky své schopnosti vnímat různé názory a hledat kompromisy jsou neocenitelnými členy týmu. Váhy jsou známé svým klidem a schopností udržet chladnou hlavu i v nejnáročnějších situacích. Tato vlastnost je zvláště užitečná při konfliktech, protože Váhy se snaží najít spravedlivé řešení, které uspokojí všechny strany.

Jejich výborné komunikační dovednosti a schopnost naslouchat jim umožňují být skvělými rádci. Proto je často vyhledávají jejich spolupracovníci a nadřízení, kteří ví, že se na ně můžou spolehnout.

Váhy v domácnosti

Domov je pro Váhy místem harmonie a elegance. Milují krásu a estetiku. To se odráží v tom, jakou pozornost a péči věnují zařízení bytu či domu. Naštěstí to doma nemají jenom na obdivování, ale zakládají si také na pohodlí. Na návštěvě u Váhy se rozhodně budete cítit příjemně. Jelikož jsou Váhy spojeny s planetou Venuše, jsou společenské a rády zvou přátele a rodinu na návštěvu. Jsou výbornými hostiteli, protože se snaží vytvářet příjemné prostředí, ve kterém se lidé cítí vítáni a komfortně.

Co se týče organizace a údržby domácnosti, Váhy mohou být trochu perfekcionistické. Snaží se mít všude pořádek a čistotu. Ocení, když se o domácí práce mohou podělit se svým protějškem.

Váhy a sex

Pokud bychom měli hledat jednu oblast, ve které Váhy neváhají, tak je to sex. V tomto znamení zvěrokruhu se rodí vášniví milenci a milenky. Kladou důraz na vzájemnou komunikaci a emocionální spojení, což znamená hlubší prožitek pro obě strany.

Váhy jsou ohleduplné a snaží se uspokojit také partnera či partnerku. Jsou kreativní a otevřené novým zážitkům, takže v jejich ložnici nechybí experimentování. Váhy ocení také romantiku a delší předehru.

Váhy a rodičovství

Zrozenci ve znamení Vah jsou jako rodiče ohleduplní a pečliví. Jejich přístup k výchově je podobný jako v jiných aspektech života. Chtějí vytvořit harmonické a láskyplné prostředí pro své děti. Jsou otevření komunikaci a snaží se pochopit potřeby svých potomků.

Váhy si zakládají na tom, aby byli spravedlivými rodiči. U svých dětí se snaží rozvíjet emocionální inteligenci a ponechat jim prostor pro vlastní názory a city. Jsou schopni vést diskuze a řešit konflikty bez zvyšování hlasu či hádek. Snaží o vyvážený přístup, který kombinuje laskavost a stanovení jasných hranic.

Váhy a domácí zvířata

Váhy jsou plné lásky, což se odráží i v jejich vztahu k domácím zvířatům. Považují je za členy rodiny a podle toho se k nim i chovají. Mazlíčky čeká příjemné a pohodlné prostředí, protože Váhy se zajímají o jejich potřeby a věnují jim dostatek lásky a pozornosti.

Lidé narození ve znamení Vah mají rádi společenská a přátelská zvířata. Často volí psy pro jejich oddanost a schopnost vytvořit silné pouto. Tráví spolu spoustu času a hrají si s nimi. Taktéž dbají na kvalitní stravování a péči o zdraví svých domácích mazlíčků.

Další horoskopy ➔

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články