Oblečení pro ženy ve znamení Vah: Balancují mezi dámským a pánským stylem a záleží jim na detailech

Oblečení pro ženy ve znamení Vah: Balancují mezi dámským a pánským stylem a záleží jim na detailech
Zdroj: Freepik/Koláž Lifee
Světle šedé dámské kárované sako METROOPOLIS by ZOOT.lab, 1399 KčBéžovo-bílé dámské tenisky. Michael Kors, 7729 KčBavlněná košile. RESERVED, 699 KčLodičky do špičky. HÖGL, 3711 Kč+ 9 fotek+ 10 fotek

Každá žena je jedinečná a stejně tak jedinečný je i její módní styl. Některé ženy se cítí lépe v extravagantních modelech, jiné dávají přednost neutrálnosti. Jaké oblečení vám bude nejvíce slušet podle znamení zvěrokruhu? Tentokrát se zaměříme na ženy ve znamení Vah.

Dana Klementová
Dana Klementová25. 09. 2022 09:00

Zatímco minule jsme se věnovali ženám narozeným ve znamení Panny, které si potrpí na luxus a kvalitní materiály, dnes dáme prostor ženám narozeným od 23. září do 22. října

Charakteristika žen ve znamení Vah

Váhy jsou proslulé nejen nerozhodností, ale také svým přístupem k životu. Jsou to neuvěřitelně optimistické bytosti, které nezkazí žádnou legraci a pro přátele jsou významnou psychickou oporou,“ říká astroredaktorka magazínu Lifee.cz Denisa Zajíčková. 

„Váhy umí své okolí dokonale okouzlit. Ženy v tomto znamení jsou skvělými hospodyňkami a umí perfektně vařit. Dbají o svůj vzhled a umí být neuvěřitelně svůdné. Partnery si vybírají pečlivě a následně si je královsky hýčkají. Mají úžasný organizační talent a často přebírají post hlavy rodiny. Někdy na jejich bedra padnou i finanční záležitosti. Zkrátka se neustále snaží, aby bylo o všechny postaráno. Hádky přímo nenávidí a cíleně se jim vyhýbají. Když dojde k ostrému konfliktu, je to pro ně zraňující,“ dodává. 

Slavné ženy ve znamení Vah

Mezi populární Váhy patří například herečky Kate Winslet, Gwyneth Paltrow nebo tenistka Serena Williams. V Čechách máme zpěvačky Moniku Absolonovou, Sisu Sklovskou a Terezu Kerndlovou. Mezi Váhami nechybějí ani herečka Veronika Žilková a tenistka Martina Navrátilová.

Módní tipy pro ženy ve znamení Vah

Váhy často oscilují mezi pánským a dámským stylem. Ve skříni by jim proto neměly chybět tenisky a černé cigaretové kalhoty. Stejně tak jsou pro ně vhodná saka, košile a elegantní lodičky. Ať už si ovšem Váhy obléknou cokoliv, vždy jsou perfektně upravené a celý outfit mají detailně vyladěný

Pokud jste se narodila ve znamení Vah a zajímá vás, jaké oblečení by během letošního podzimu nemělo chybět ve vašem šatníku, prohlédněte si naši fotogalerii.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články