Denní horoskop na 29. května 2024: Býky čeká důležité rozhodnutí, Štíři by mohli změnit účes

Denní horoskop na 29. května 2024: Býky dnes čeká důležité rozhodnutí
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 29. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 29. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nemějte obavy pustit se i do těch nejtěžších úkolů, všechno zvládnete v pohodě a bez větší námahy. Nevyhýbejte se ani společenskému životu, nejenže získáte užitečné kontakty, ještě se také skvěle pobavíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Využijte dnes moudře veškerý potenciál vaší energie. Pokud vám něco nevychází, nenechte si zkazit náladu počátečními neúspěchy a snažte se dál. Úspěch si k vám jistě najde cestu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Můžete očekávat pohodový den, když si ho sami nepokazíte zbytečnými šarvátkami s ostatními. Vysněnému cíli jste zase o krok blíže, už vám zbývá pouze doladit potřebné detaily. Tak s chutí do toho...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes vám sice v práci půjde všechno hladce, ale doma vládne napjatá atmosféra. Budete stát před důležitým rozhodnutím. Poslechněte svou intuici a nenechte se ovlivňovat ani blízkými přáteli, vždyť oni nejsou ve vaší kůži.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zavolejte nebo napište svým přátelům a naplánujte si s nimi setkání. Alespoň se odreagujete a přijdete na jiné myšlenky. Pracovní záležitosti hoďte za hlavu, stejně to hned nevyřešíte.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dospějete k závěru, že před řešením komplikovaných záležitostí nemůžete utíkat donekonečna. Stejně na to pořád myslíte a starosti se akorát kupí. Vyzkoušejte jednou jít tomu naproti.

Doporučené video: Horoskop o sportovním nadání jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete muset projevit značnou dávku pochopení, abyste ještě více nestupňovali napětí, konfliktu se jinak nevyhnete. Bude-li protistrana navrhovat kompromis, přistupte na něj.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud narazíte na někoho z minulosti, neporovnávejte tehdejší a současnou situaci. Tato období spolu vůbec nesouvisí, každý už jste někde jinde. Odrazte se od toho dobrého, co jste spolu zažili.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, abyste byli tolerantnější. Jestli se k vám někdo zachoval nespravedlivě, dejte mu šanci, aby vám to vysvětlil. Možná neměl všechny informace a chtěl by to nyní napravit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Je ideální čas začít s něčím novým. Nenapadlo vás změnit účes nebo styl oblékání? Co takhle nový koníček? Pokud je vaše zaměstnání spíše analytického rázu, zkuste něco kreativního.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli máte pocit, že jste se přecenili a práci, kterou jste si nabrali, nezvládáte, vězte, že to není pravda. Jen jste poslední dobou ve stresu. Nedělejte tedy unáhlené závěry a rozhodně nic nevzdávejte...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop prozrazuje, že jste ve formě, tak se snažte, aby vám to vydrželo co nejdéle. Dařit se vám bude na všemožných schůzkách, kde díky šarmantnímu vystupování vyjednáte všechno potřebné.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články