Denní horoskop na 3. května 2024: Ukáže se, jaký mají Ryby smysl pro humor, Panny urovnají neshody

Denní horoskop na 3. května 2024: Dnes se ukáže, jaký mají Ryby smysl pro humor
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 3. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 03. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes buďte obezřetní, máte totiž tendenci být přehnaně důvěřiví, čekalo by vás pak bolestné zklamání. Pokud vám bude někdo lichotit, ačkoliv to máte tak rádi, ještě to nemusí znamenat, že to myslí upřímně...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ukáže se, jaký máte smysl pro humor a zda si dokážete udělat ze sebe legraci. Budete koukat, s čím vás přátelé překvapí. Pokud nechcete, aby se narušily vaše vztahy, tak se snažte nepokazit jim radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vám radí, ať se snažíte věci řešit prakticky. Nic nepřehánějte a nenechejte se nikým vyprovokovat. Pokud už se dostanete do nějakého sporu, buďte to vy, kdo to diplomaticky utne.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Budete konfrontovaní s novými typy spolupracovníků. Ze začátku vám budou připadat nevýrazní, zbytečně introvertní a málo perspektivní do budoucnosti. Přesto během krátké doby ještě velmi rádi svůj první dojem přehodnotíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jestli chcete, aby bylo po vašem, musíte být průbojnější. Vaši blízcí by měli pochopit, že máte právo na vlastní názor, nikdo vás za něj nemůže odsuzovat. Na vás už pak je, jak si ho dokážete obhájit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Spoléhejte na svůj rozum a nátlaky druhých lidí si vůbec nepřipouštějte. Budete-li někam cestovat, neztrácejte trpělivost, když všechno nepůjde přesně podle plánu. Nakonec si odnesete nevšední zážitky.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která milují cestování s batohem na zádech.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zvažujete-li změnu práce, je čas rozhodnutí urychlit. Pokud se potřebujete nejdříve s někým poradit, buďte opatrní s výběrem důvěrníka. Vyberte moudře, ať vám jeho rady naopak neuškodí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Snažte se urovnat neshody z předchozích dní, vždyť víte, že některá nedorozumění byla zcela zbytečná. Někdo z vašich blízkých přátel má starosti. Zastavte se za ním, vyslechněte ho a nabídněte mu pomoc.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že se vám bude dařit. Jste nabití pozitivní energií a okolí to z vás cítí. Je pravděpodobné, že na co sáhnete, to vám půjde. Večer se jděte někam pobavit. Zasloužíte si to.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop říká, abyste se snažili uspořádat plány, o nichž jste v poslední době přemýšleli. Uvědomte si, že opravdu všechny zrealizovat nemůžete. Proto zbytečně neplýtvejte energií tam, kde to nemá žádný smysl...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud vás bude blízký přítel nutit k tomu, abyste mu řekli názor na jistou věc, buďte diplomatičtí. Na tvrdou pravdu zatím připraven není, slyšet ji ani nechce. Nepochopil by vaši upřímnost, jen by byl zklamaný.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, ať se držíte zpátky a jste obezřetnější. Nakupování odložte na jindy, máte sklon k lehkomyslnosti, tak ať neutratíte majlant. Vyrazte navštívit přátele, někteří vás už postrádají.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články