Denní horoskop na 30. září 2023: Berani budou mít skvělou náladu, Střelci se dozví důležitou novinu

Denní horoskop na 30. září 2023: Berani dnes budou hýřit dobrou náladou
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 30. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská30. 09. 2023 05:46

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že máte rozporuplné pocity a nevíte, jak se zachovat v jisté situaci. Zjistíte-li, že vám někdo lhal, líbit si to nenechte, ale slova volte opatrně. Dotyčnému dejte najevo, že na vás si nepřijde.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Každou chvíli máte jinou náladu. Dopřejte si relaxaci, obklopte se milou společností a nepouštějte se do náročných aktivit. Při výměně názorů se držte zpátky, hádka by pro vás nedopadla dobře.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte skvělou náladu a touhu vyvést nějakou neplechu nebo někoho blízkého napálit žertíkem. Dejte si pozor na to, abyste to nepřehnali. Berte v potaz, zda to dotyčný dokáže rozdýchat a vzít s úsměvem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop na tento den vám radí, ať využijete svých přesvědčovacích dovedností. Můžete dosáhnout úspěchu v tom, co se vám posledně nepovedlo. Musíte si ale věřit. Zapomeňte na to, co bylo...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Obdržíte zprávy, které mohou ovlivnit váš program v následujících dnech. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Nebudete-li vědět, jak s tím naložit, poraďte se s někým vám blízkým.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes čekejte proměnlivou atmosféru. Nenechte se zatáhnout do činností, do nichž se vám nechce. I když vás budou přemlouvat blízcí přátelé... Nemáte-li k něčemu důvěru, věřte svému instinktu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vyrazte někam do přírody a udělejte si zajímavý poznávací výlet. Při sportovních aktivitách mějte na paměti, že nemusíte trhat rekordy. Neměli byste to přehánět s konzumací nezdravého jídla a alkoholu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop na tento den vám radí, abyste se svými blízkými více komunikovali. Ačkoliv si to nechcete připustit, dopustili jste se pochybení. Měli byste si nechat poradit od těch, kteří to s vámi myslí dobře.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte výtečnou náladu a spoustu odvážných plánů. Pokud vás popadne chuť zkusit si něco nového, běžte do toho. Někdo z přátel vám tají důležitou věc. Chce vás tím ochránit, ale měli byste o tom vědět...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás dnes nabádají, ať nezatěžujete své blízké výčitkami. Spory z minulosti nechte spát, nemá smysl se k nim vracet a vyvolávat konflikty. Vymyslete si raději nějaký zábavný program.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den se dozvíte důležitou novinku. Vy sami však žádné radikální změny neprovádějte. Zatím se můžete věnovat plánování, ale realizaci projektů uskutečněte, až bude o něco příhodnější čas.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ačkoliv se vám vůbec do ničeho nechce, překonejte se. Nakonec to bude stát za to a dočkáte se ocenění. Konečně se zbavíte problému, který vás tolik tížil, což vám zlepší náladu.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články