Horoskop na babí léto: Tři znamení zvěrokruhu, která si ho báječně užijí

Hvězdy a podzim 2023: Tři znamení zvěrokruhu, které čeká skvělé babí léto
Zdroj: Freepik

Babí léto je období mírného oteplení, ke kterému dochází na konci září a v říjnu. Podívejte se, co si hvězdy připravily pro tři znamení zvěrokruhu, které čeká opravdu příjemné babí léto.

Jana Jánská
Jana Jánská20. 09. 2023 19:00

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani zažijí nesmírně tvůrčí babí léto. Budou překypovat inspirací v mnoha oblastech. V práci si vyslouží uznání za to, s jakou lehkostí vyřeší problém, který se dlouho nedařilo rozlousknout.

Ale to ještě není všechno. Zrozenci ve znamení Berana se po delší odmlce vrátí k vlastní tvorbě. Ať už jde o malování, hudbu či psaní, povede se jim vytvořit úžasné věci. Milí Berani, teď budete vnímat krásu světa kolem sebe mimořádně intenzivně. Tak ať vám to vydrží co nejdéle...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pro Panny bude babí léto lehce mystickým obdobím. Budou se snažit hledat hlubší význam a tajemství života. Soustředí se na svou intuici a duchovní růst. Že to nevypadá zrovna záživně? Právě naopak. Panny si v těchto dnech samotu a meditaci v přírodě užívají.

A když přijdou na to, co hledají, vrátí se ke svým blízkým posilněné a vyrovnané. Takové, jaké je všichni mají rádi.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Lidé narození ve znamení Kozoroha sice mají léto rádi, ale to poslední se jim moc nepovedlo. Hořkost zažene babí léto. Nabije je energií a dobrou náladou a oni to využijí k objevování. Je jedno, jestli půjde o last minute dovolenou v nějaké exotické zemi, víkend na chatě uprostřed lesů nebo toulky po českých hradech.

Kozorozi budou jako malé děti, které žene vpřed touha po poznávání světa. Všechno je bude zajímat a budou se hrnout vpřed s nadšením, které jim leckdo může závidět...

Další horoskopy ➔


Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články