Denní horoskop na 7. prosince 2023: Blíženci mají chuť podniknout něco s přáteli, Vahám hrozí zbytečné chyby

Denní horoskop na 7. prosince 2023: Blíženci dnes mají chuť podniknout něco s přáteli
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 7. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská07. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste k povinnostem přistupovat o něco aktivněji. Když všechno rychle zvládnete, o to dříve budete moci vyrazit za zábavou. Jestli komukoliv pomůžete od problémů, věřte, že vám to nezapomene.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, abyste nebyli tak netrpěliví. To by se vám akorát vymstilo, neboť některé záležitosti vyžadují více času. Pokud zažijete něco nepříjemného, nevracejte se k tomu a nenechte si tím pokazit den.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste se zamysleli nad kritikou, kterou uslyšíte. Je pochopitelné, že se vám to nelíbí, ale uvědomte si, kdo a proč to říká. Možná vám tím chce otevřít oči, tak se hned neurážejte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nepanikařte, když se vám něco nepodaří, jak jste si to původně představovali. Nasaďte úsměv a zkuste to sebevědomě „prodat“ tak, jako by to byla ta nejúžasnější věc na světě. Skočí vám na to úplně všichni...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že máte chuť podniknout něco s přáteli, které jste už dlouho neviděli. Nepouštějte se proto do ničeho nového, dodělejte jen to nezbytné. Vyrazte společně třeba do restaurace, o zábavu nouze nebude.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vsaďte na svou intuici. Pomůže vám rozhodnout se v situaci, kdy nebudete vědět, komu máte věřit. I když na to nemáte zrovna náladu, čeká vás doma rozhovor, který se týká vaší společné budoucnosti.

Tři znamení zvěrokruhu a jejich válčení se špinavými talíři.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Spoléhejte se výhradně na svůj rozum a nátlaky okolí si vůbec nepřipouštějte. Když vám bude někdo mluvit do vašich věcí a tvářit se, že má kdovíjaké zkušenosti, dělejte si věci i nadále po svém.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte tendenci vyčítat si i to, za co vůbec nemůžete. Jestli budete takto pokračovat, podlehnete akorát stresu. Zkuste si nebrat některé věci osobně...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte se svým povinnostem naplno a soustřeďte se, abyste neudělali zbytečné chyby. Měli byste věnovat zvýšenou pozornost hlavně záležitostem, které jsou pro vás důležité a záleží vám na nich.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Není dobré svalovat své neúspěchy na ostatní. Tímto způsobem nic nevyřešíte, začněte hledat chybu nejprve u sebe. Až přijdete na to, jaká je pravá příčina potíží, napravte vzniklé škody.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes buďte mimořádně obezřetní. Pokud vám bude někdo lichotit, ačkoliv se to tak dobře poslouchá, ještě to nemusí znamenat, že to myslí upřímně. Možná tím sleduje něco zcela jiného...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se lépe koncentrovat na to, co děláte, vždyť jste myšlenkami pořád někde jinde. Když projevíte trochu vstřícnosti, konečně najdete společnou řeč s člověkem, který vám při prvním setkání zrovna nepadl do oka.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články