Do klubu šedesátníků se po Bradu Pittovi přidává i Lenny Kravitz: 3 pikantní detaily, kvůli nimž o něm sní miliony žen

Lenny Kravitz
Zdroj: Profimedia
Muzikant Lenny Kravitz slaví 26. května 60. narozeniny.Ačkoliv věkem už spadá mezi dědečky, šedesátku byste mu rozhodně netipovali.Čerstvý šedesátník se například chlubí takovouto figurou, kterou rád ukazuje na sociálních sítích, v rozhalenkách nebo průsvitných košilích à la Richard Krajčo.Skoro se zdá, že Lenny nestárne. Nebo minimálně vypadá po šedesátce lépe než kdy dřív. To ho pojí s dalším idolem dívčích srdcí, hercem Bradem Pittem, který oslavil šedesátku v prosinci loňského roku.+ 3 fotky+ 4 fotky

Nejen herec Brad Pitt patří i v šedesáti k nejatraktivnějším mužům showbyznysu. V jeho stopách zdárně kráčí muzikant Lenny Kravitz, který toto významné jubileum slaví 26. května. Při pohledu na jeho excelentní figuru a neutuchající životní elán byste mu jeho věk rozhodně nehádali. Jak to dělá, že už celá desetiletí po něm ženy šílí? Odpověď je vskutku pikantní...

Tereza Švandová
Tereza Švandová 26. 05. 2024 06:00

Lenny Kravitz v tom zkrátka umí chodit. Nejenže tvrdě dře, aby si udržel patřičnou svalovou hmotu, kterou nedávno ukázal ve videu na Instagramu, ale rovněž si umí život okořenit drobnými skandály, jež vhodně vylepšují jeho pověst nadsamce.

Piercing Lenny Kravitze v pubické oblasti

Namátkou si stačí vzpomenout na koncert ve Švédsku roku 2015, kdy mu při hře na kytaru praskly kožené kalhoty, a přítomní fanoušci v prvních řadách (stejně jako miliony televizních diváků) se tak mohli pokochat jeho mužstvím. To samotné by snad nebylo až tak zajímavé, kdyby Lenny neměl na penisu piercing.

"Ve skutečnosti jde spíše o piercing v pubické oblasti, přesněji řečeno v místech, kde se penis setkává s tělem," uvedla pro web Mashable Kravitzova dvorní piercerka Elayne Angel. "Lenny má pro tento druh piercingu skvělé dispozice. A rozhodně ho nemá jen na ozdobu, je tam proto, aby potěšil i partnerku při souloži, během níž šperk dráždí klitoris," dodala Angel.

Věčně prosvítající nebo odhalené bradavky

Ty ostatně také patří k výrazným prvkům Lennyho těla, jimiž dráždí své obdivovatelky. Často ho zastihnete do půl těla nahého, a když ne, alespoň má košili, pod nímž se mu bradavky prosvítají nebo jsou vidět díky rozhalence. Tento trend od něj ostatně přejala i jeho krásná a slavná dcera Zoë (35).

"Mám celý život možnost sledovat tvůj zápal pro umění, a také bradavky. Taťka soudí, že jak přes to nejsou vidět bradavky, není to košile," smála se Zoë při odhalení Lennyho hvězdy na hollywoodském Chodníku slávy. "Když mě jako malou holku vyzvedával ze školy, tak mě to uvádělo do rozpaků, ale nyní to respektuji. Ostatně vztah mého taťky s jeho průhlednými případně rozhalenými košilemi je tím nejdelším, co v životě měl, a pořád jim to klape," dodala odvážně žena, která své bradavky také rozhodně neskrývá.

Namakaná postava i v šedesáti

A jestli Lenny s oblibou ukazuje ještě něco, pak je to až neuvěřitelně vypracované tělo. U muzikantů obecně vzácnost, v šedesáti letech dvojnásob. Před dvěma týdny tak svět obletělo video, na němž Lenny cvičí na kruzích a na sobě má pouze bokové džíny s hnědým páskem. Za figuru, kterou tak měli možnost všichni obdivovat, by se nestyděli ani dnešní příslušníci generace Z.

Není tedy divu, že Lenny vždycky patřil a i nadále patří k ozdobám dívčích postýlek. Jeho náručí prošli vedle Zoëiny matky Lisy Bonet (56) například herečka Nicole Kidman (56), zpěvačka Vanessa Paradis (51) nebo brazilská supermodelka Adriana Lima (42). Jeho posledním úlovkem je podle šuškandy kolegyně Ellie Goulding (37), se kterou začátkem roku tajně opouštěl oscarovou party. Inu, rockeři, a Lenny zvlášť, zkrátka nestárnou!

Na to, jak je na tom Lenny Kravitz fyzicky, ale i hlasově, se letos můžete přesvědčit na festivalu Colours of Ostrava, kde vystoupí 19. července.

Zdroje informací:
Buzzfeed.com
Eonline.com
20min.ch
Gq.com
Ranker.com

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články