Ema (29): Zatímco jsem byla hospitalizovaná v porodnici, manžel mě podváděl. Doufám, že bude aspoň dobrý táta

potíže v těhotenství
starosti
plánování
Zdroj: Freepik

Ema měla komplikované těhotenství a v jeho závěru musela být hospitalizovaná v porodnici. Přítel tam za ní přišel jen jednou, jinak měl pořád hodně "práce". Trpká životní zkušenost Emě ukázala, že záletníka si neudrží ani skrz těhotenství.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 15. 04. 2024 07:00

Sbalila jsem největšího krasavce široko daleko. Říkalo se o něm, že má holku v každé vesnici. Těch řečí jsem si nevšímala, byla to závist. Aleš měl uhrančivé tmavé oči. Když se na mě díval a říkal mi lichotky, věřila jsem každému slovu.

Když opadla zamilovanost, uviděla jsem realitu

Ze začátku jsme byli nerozlučná dvojka. Svou lásku a vášeň jsme se nebáli ukazovat na veřejnosti. Byla to jízda. Divoká, vášnivá a dechberoucí. Věděla jsem, že Aleše chci za každou cenu. Po čase jsem začala mít pochyby o jeho věrnosti, ale vždy mi dokázal nejasnosti vysvětlit. Neměla jsem žádné důkazy, jen vtíravý pocit. Přikládala jsem to svému strachu, abych Aleše neztratila.

Nezůstalo jen u slov a já na vlastní oči viděla Aleše sedět s přitažlivou slečnou v cukrárně. Koukala jsem na ně z chodníku. Byli do sebe tak zahledění, že si mě Aleš ani nevšiml. Šeptal jí něco do ucha a smál se jako měsíček na hnoji. Samozřejmě mi vysvětlil, že o nic nešlo. Připustil jen, že trochu flirtoval. "Kotě, očima můžu mlsat venku, ale jíst musím doma," pronesl a povalil na postel a dal si záležet, abych pocítila jeho touhu.

Objevila jsem přítelovy konverzace hned s několika ženami

Nenapadlo mě nic hloupějšího, než že vysadím antikoncepci. V hlavě mi znělo, že rodina Aleše změní. Dítě ho změní. Ani ne za dva měsíce jsem uviděla dvě čárky na těhotenském testu. Byla jsem šťastná. Když jsem to Alešovi oznámila, dojatě brečel. Celou noc mě objímal, hladil mi ploché břicho a plánoval svatbu. Když na ten den vzpomínám, byl to nejhezčí den našeho vztahu.

A teď, po necelých osmi měsících, ležím v porodnici. Během komplikovaného těhotenství mě Aleš čile podváděl. Vím to, pravidelně jsem mu prohlížela mobil, když jsem v noci nemohla spát. Jeho galerie fotek praskala ve švech obrázky slečen a jeho konverzace se ženami byly tak obsáhlé, že jsem žádnou nedočetla do konce. Nejhorším zjištěním bylo, že vše, co hledal jinde, měl doma. Nejsem puritánka, stačilo naznačit a byla jsem pro každou divočinu.

Podváděl mě i během pobytu v porodnici

"Lásko moje, dnes nemůžu přijít na návštěvu, musím zůstat déle v práci," volal mi jednoho dne. Už mě to ani nepřekvapilo. Jen jsem odevzdaně pronesla: "To je mi líto. Tak se na té noční moc nesedři." Nepochopil, že vím své. Jsem v porodnici několik dní a Aleš byl za mnou jen jednou. Chudák stále pracuje.

Asi budu brzy rozvedená samoživitelka. Snažím se zůstat v klidu kvůli miminku. Dnes vím, že jsem si pořádně zkomplikovala život. Doufám, že Aleš bude alespoň fajn táta. Ale já už jeho manželka být nechci.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články