Eva (42): Moje nevěra se donesla až k manželovi. Nezačal zuřit, místo toho mi prozradil svoje tajemství

Skutečné příběhy o nevěře: Moje nevěra se donesla až k manželovi. Nezačal zuřit, místo toho mi prozradil svoje tajemství
Zdroj: Freepik

Eva má románek, který se jí nepovedlo utajit. Když zjistila, že její manžel o tom ví, domů se vracela s malou dušičkou. Nakonec to dopadlo tak, že se sama musela vzpamatovávat z toho, co jí prozradil manžel...

Jana Jánská
Jana Jánská26. 11. 2023 17:00

Milenecký poměr mám už delší dobu. Nebudu jmenovat, ale jde o jednoho mého dlouholetého kamaráda. Rozumíme si i v "civilu", ale nikdy z toho nebyla láska. Tu jsem poznala až s mým manželem Adamem (40).

Jsem nevěrná

Když jsem se vdala a pak otěhotněla, neměla jsem ani pomyšlení na milence. Vlastně ani nebylo kdy tajně se scházet. Naše pauza trvala asi pět let a on ji respektoval. Jenže pak jsme se jednou setkali za okolností, které přáli tomu, abychom se k sobě vrátili. Bylo to nesmírně osvěžující a vzrušující a já nevím, co ještě.

Ne že bych s Adamem nespávala. Ale musíme myslet na to, jestli se třeba nevzbudí dcera. Pak je to takové nijaké a vášeň vyprchává. Tohle břemeno, nebo jak bych to mohla nazvat, ve vztahu s milencem nemám. Neřešíme práci ani rodinu, zkrátka si to jenom užijeme. A pak se oba vrátíme ke svým životům.

Praskla moje nevěra

Moje dcera Pája (5) chodí do školky, ale někdy mi přijde na svůj věk až nebývale vnímavá. Jednou jsem s ní šla domů a potkaly jsme mého milence. Nepadlo ani slovo o tom, co je mezi námi. Jenom jsme se chvilku bavili. Ale Pája mi pak položila otázku, která mě totálně šokovala.

"Mami, ty máš toho pána ráda?" zeptala se mě. Úplně mi to vzalo vítr z plachet. "Prosím tě, jak tě to mohlo napadnout... Hele, támhle jde hezký pejsek," snažila jsem se to zamluvit. Ale Pája se nedala. "Máš ho ráda víc než tatínka?" položila mi dotaz, který mě už úplně rozsekal. "Co tě nemá. Vždyť to je jen kamarád. Víš, můžeš mít ráda víc lidí, klidně i celý svět. Pokud máš dostatečně velké srdce," dodala jsem a doufala, že jí to bude stačit. Zamyšleně šla dál a v ten den jsme se k tomu už nevrátily.

Ovšem druhý den tomu nasadila korunu. Máme to doma tak, že manžel ráno Páju vede do školky, já ji odpoledne vyzvedávám. Když se dcera oblékala, pronesla nevinně další jobovku. "Tátovi jsem ráno řekla, že máš ráda ještě jednoho pána. Ale já myslím, že na to máš dost velké srdce..." řekla a totálně mi tím vyrazila dech. Něco jsem neurčitě zamumlala a šla s Pájou domů. Ona si vesele poskakovala, já měla nohy jako z olova.

Manžel mi prozradil svoje tajemství

Domů se mi šlo fakt těžko a když jsem viděla manželovu vážnou tvář, věděla jsem, že je zle. Nic ale neříkal a nechal mě plácat se v tom až do večera, kdy už Pája spala. Pak si sedl naproti mně v obýváku a čekal. Nechtělo se mi začínat, snad jsem se utěšovala tím, že možná nic neví a nebude Páju brát vážně.

"Evo, vím, že někoho máš..." pronesl tiše. Zhluboka jsem se nadechla, abych mu něco řekla, ale nepustil mě ke slovu. "Vím to už dlouho. Ale stejně vím, že život jenom s jedním člověkem je složitý a má spoustu odstínů," dodal a na to už jsem nevěděla nic říct. Pak mi pověděl, že o mém poměru ví několik let. A to, že jsem od něj neodešla, ho utvrdilo v tom, že je to jenom románek, nic vážného.

Ale opravdovou bombu vypustil až pak. Ukázalo se, že můj Adam, který si tak rád hraje s dcerou a čte jí pohádky, má specifickou zálibu. Chodí do jednoho salonu, kde si nechává naplácat od ženy oděné v latexu. Vytřeštila jsem oči a jen na něj nevěřícně koukala. Myslím, že některá tajemství by si lidé měli nechávat pro sebe. Byla bych asi raději žila jenom s tím, že ví o mojí nevěře...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články