3 znamení zvěrokruhu, která čeká v roce 2022 skvělé dobrodružství. Patříte mezi ně i vy?

3 znamení zvěrokruhu, která čeká v roce 2022 skvělé dobrodružství. Patříte mezi ně i vy?
Zdroj: Pixabay

Podívejte se, kdo v roce 2022 neustrne na místě a pocítí závan nového dobrodružství, které mu naprosto změní život! Budete to právě vy?

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková18. 12. 2021 07:00

Toužíte vypadnout ze stereotypu a zažít něco nového? Hvězdy vám už teď predikují na příští rok velké dobrodružství, které nebude mít ve vašem životě obdoby. Podívejte se, koho čekají výlety za hranice všedních dní!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Už vás unavuje stávající situace a toužíte po dobrodružství? Když zapracujete na tom, abyste si do hlavy nepouštěli negativní myšlenky, můžete zažít v příštím roce věci, po kterých už dlouho toužíte. Stačí jen uvěřit a jít si za tím. Aktuální u vás bude zejména cestování do vytoužených destinací a budování domova. To vše po boku vaší rodiny, která je pro vás momentálně úplně nejvíc.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Aktuální pro vás bude zejména začátek nového projektu, který by se do budoucna mohl stát vaším hlavním zdrojem obživy. Věnujete tomu opravdu hodně času, abyste vypustili první vlaštovku. Pokud tomu dáte šanci, bude to jedna z největších jízd vašeho života!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V otázkách lásky budete trochu nestálí, své štěstí budete hledat na všech možných místech. Vypadá to dokonce, že byste svou spřízněnou duši mohli najít v zahraničí, kam se vydáte na dovolenou či služební cestu. To přinese mnoho otázek a situací, které budete muset příští rok řešit. Obtěžovat vás to však nebude, naopak! Bude to stát zato.

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Související články

Další články