3 znamení zvěrokruhu, která na jaře 2022 povede intuice správným směrem. Co vám napoví?

3 znamení zvěrokruhu, která na jaře 2022 povede intuice správným směrem. Co vám napoví?
Zdroj: Unsplash

Umíte používat svou intuici, nebo je to pro vás jen abstraktním pojmem? Pokud se naučíte naslouchat svému vnitřnímu já, můžete získat věci, o kterých jste doposud pouze snili a nevěděli jste, jak k nim přijít. Kterým třem znamením zvěrokruhu hvězdy na jaře 2022 opravdu přejí?

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 05. 04. 2022 06:00

Intuice může být velmi silným nástrojem, pokud ji umíme používat. Dobrá zpráva je, že se dá trénovat, když se na ni zaměříme. Podívejte se, kterým třem znamením zvěrokruhu na jaře 2022 dobře napoví a dovede je k úspěchu. Budete to právě vy?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Změna práce je na spadnutí. Víte, že to jinak nejde, jen se vám zkrátka nechce opouštět to, co důvěrně znáte. Vaše intuice vám na jaře napoví, jakým směrem se vydat a zda tentokrát nevkročit do podnikatelských vod. Přeci jen jako zaměstnanci jste mnohdy moc šťastní nebyli... Ale máte skutečně ten správný nápad?

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo z vaše okolí potřebuje pomoc, bojí se vám to však říct. Někdy jsou vaše reakce až neadekvátní a ostatní bojují s tím, kdy za vámi se svým problémem přijít. Možná je příčina vašeho chování jinde, než jste si dosud mysleli. Hledejte souvislosti, vaše intuice vám napoví. Celou dobu soudíte, že je to kvůli tomu, kolik práce teď máte. Je to však úplně jinak.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Rychle si uvědomíte, že pokud nepřestanete vytvářet dusno, můžete o partnera přijít. A nejde jen o vaši lásku, ale celé rodinné zázemí. Vnímejte své pocity a sami sebe. Uvnitř najdete odpověď na to, jakým způsobem můžete situaci zachránit. Ještě je čas.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články