Fit a krásnáTestováníSoutěže

Velký rozbor ascendentů pro znamení Vodnáře: Kdo bývá úspěšným vůdcem a kdo je oddaný rodině?

Velký rozbor ascendentů pro znamení Vodnáře: Kdo bývá úspěšným vůdcem a kdo je oddaný rodině?
Zdroj: Pixabay
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vodnář je hned po Štíru jedno z nejobávanějších znamení zvěrokruhu. V našem novém seriálu se podívejte, co se stane, když se k tomu přidá jeden z ascendentů. Komu pomůže v pracovní oblasti a kdo je naopak absolutní lůzr, co se týče vztahů?

Denisa Zajíčková 15. ledna 2022

Ascendent je jeden z nejdůležitějších prvků celého horoskopu. Ovlivňuje vaše znamení zvěrokruhu více, než si dovedete představit. Jeho výpočet patří k základním astrologickým dovednostem. Je to bod horoskopu určený znamením zvěrokruhu, které vycházelo nad obzor v době vašeho narození. K jeho výpočtu je tak nezbytné znát přesnou hodinu a minutu narození a zadat je například do tabulky na některém webu zabývajícím se astrologií. Co znamenají jednotlivé ascendenty pro znamení Vodnáře?

3 znamení zvěrokruhu, která v roce 2022 změní bydlení. Kdo najde domov snů?
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která v roce 2022 změní bydlení. Kdo najde domov snů?

Ascendent ve Vodnáři

Vodnář ve Vodnáři je vážně silné kafe. Tito lidé často nevědí, co vlastně chtějí a dělá jim problém cokoliv dokončit. V práci bývají nestálí a často mění zaměstnání. Musejí na sobě hodně pracovat, aby pochopili, jakou cestou v životě jít.

Ascendent v Rybách

Ryby zjemňují jindy tvrdou povahu Vodnáře. Jde o lidi, kteří jsou zaměření na rodinu a partnerské vztahy. Nebudují kariéry a netouží po luxusních domech. Mnohem důležitější pro ně je, ke komu večer ulehají a jaké mají kolem sebe přátele.

Ascendent v Beranu

Vodnář v Beranovi je perfektním příkladem úspěšného vysoce postaveného manažera, který se nebojí žádné výzvy. Jdou si tvrdě za svým a mají jasno, co v životě chtějí. Umějí velmi dobře zpracovat kohokoliv, koho na své cestě potkají.

Ascendent v Býku

Býk dává Vodnáři neuvěřitelné zapálení pro věc. Tito lidé nikdy nic nevzdávají a jsou svému okolí přirozeným vůdcem. Cokoliv si umanou, hravě zvládají. Bývají skvělými přáteli, kteří neprozradí žádné tajemství. Mít je ve své životě je skutečné štěstí.

3 znamení zvěrokruhu, která se v roce 2022 chopí šance a od základu změní svůj život
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která se v roce 2022 chopí šance a od základu změní svůj život

Ascendent v Blížencích

Občas jim dělá problém se rozhodnout, co od života vlastně očekávají, nikdy se však nepřestávají snažit. Hledají cesty, jak dosáhnout vysněného cíle a nikdy necouvnou. V partnerských vztazích však mívají problémy. Lehce se zamilují a inklinují až k závislosti na partnerovi.

Ascendent v Raku

Ti, kteří nezkazí žádnou zábavu a vždy jsou tu pro ostatní. Rak jim dává touhu po rodině, která Vodnáři jinak chybí. Díky tomuto ascendentu je Vodnář mnohem menší individualista a nechává své ego spát. V práci bývají úspěšnými vůdci, kolegové je přímo milují!

Ascendent ve Lvu

Lev je přirozený vůdce, který chce vynikat. Vodnáři to v sobě mají zakořeněno také, proto tento ascendent jen umocňuje jejich mnohdy narcistní povahu. S tímto ascendentem však mají velký úspěch v práci. Nezkazí žádnou legraci a vždy pomohou svým kolegům.

Ascendent v Panně

Vodnáři a Panny si rozumějí i normálně, proto je toto ideální kombinace. Panna je často zadumaná a ráda vede hluboké rozhovory, to Vodnáři přímo milují. S tímto ascendentem se z nich tak často stávají filozofové, psychologové či dokonce politici.

3 znamení zvěrokruhu, která v sobě v roce 2022 probudí tu nejsilnější ženskou energii
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která v sobě v roce 2022 probudí tu nejsilnější ženskou energii

Ascendent ve Vahách

Tady je to jasná výhra! Váha trochu koriguje jindy divokou povahu Vodnáře, zároveň mu však dává odvahu snít. Lidé s tímto ascendentem nežijí průměrný život, to je pro ně nuda. Chtějí naopak stále víc. Na druhé straně často řeší chmury, o kterých s nikým nehovoří.

Ascendent ve Štíru

Štír je s Vodnářem poměrně nebezpečná kombinace, která činí problém v mezilidských vztazích. Neumějí komunikovat, často lžou a předstírají, že jsou lepší, než je tomu ve skutečnosti. Jejich problém plyne z nízkého sebevědomí.

Ascendent ve Střelci

Nebojí se ukázat ani svou zranitelnou stránku a nikdy si na nic nehrají. Jsou perfektními partnery a i jejich přátelé je milují. Umějí se vypořádat s každou krizovou situací, nikdy nekřičí či nejsou arogantní. Okolí je však mnohdy má za vypočítavé.

Ascendent v Kozorohu

Perfektní souhra, která zkrátka funguje. Kozoroh se s Vodnářem perfektně doplňuje, ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat. Nikdy se nepodceňují, zároveň však necítí potřebu chvály od ostatních. Lidé s tímto ascendentem jsou skvělými manžely a dbají na tradice.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články