Jarmila (26): Můj přítel si sice splnil velký sen, ale já si milování na netradičním místě vůbec neužila

Erotické příběhy ze života: Můj přítel si sice splnil velký sen, ale já si milování na netradičním místě vůbec neužila
Zdroj: Unsplash

Jarmilin přítel Štěpán vždy toužil po milování v letadle. Ji to nijak nelákalo, ale když letěli na romantický výlet do Paříže, rozhodla se to zkusit...

Jana Jánská
Jana Jánská20. 11. 2023 13:00

Se Štěpánem (28) chodím dva roky a nedávno jsme se konečně sestěhovali. Teď jsme ve fázi, kdy jeden o druhém zjišťujeme věci, které se na rande obvykle neprozrazují. Díky tomu jsem se dozvěděla i jeho erotické fantazie.

Můj přítel měl sen

Zatím spolu spíme každý den a já jsem se Štěpánem nadmíru spokojená. Má cit pro to, co se mi líbí a co v dané chvíli potřebuji. V našem bytě jsme to dělali v každém pokoji a třeba kuchyňská linka by uměla vyprávět...

Po jednom opravdu zdařilém milování jsme leželi v posteli a já se tulila ke Štěpánovi. Hořely mi tváře a byla jsem opravdu spokojená. Napadlo mě zeptat se ho, jestli je něco, po čem touží v sexu. Na chvilku se zamyslel a pak řekl, že vždy chtěl zjistit, jaké to je milovat se v letadle.

"To jako s letuškou?" zeptala jsem se překvapeně. "Neblázni, jasně že s tebou..." zasmál se Štěpán. Přemýšlela jsem, jak by to bylo proveditelně. Tam je přeci spousta lidí. "Snad až si pořídíš vlastní tryskáč," řekla jsem mu a začala ho laskat, abychom si dali druhé kolo.

Rozhodla jsem se dát mu netradiční dárek

Letos jsme si se Štěpánem řekli, že si na Vánoce nebudeme dávat dárky, ale pořídíme si něco společného. Dlouho jsme to zvažovali, pak jsme se rozhodli pro prodloužený víkend v Paříži. Na podzim by tam mělo být hezky. Těšila jsem se na romantické procházky, víno a vůbec všechno, co k Paříži patří.

Ale kromě toho jsem si pro Štěpána připravila ještě jedno menší překvapení. Když jsme seděli v letadle, špitla jsem mu do ucha, aby šel za mnou. Nejdřív nechápal, ale jedno pohlazení po stehně mu rychle napovědělo.

Seděli jsme vzadu, takže jsem měla přehled o tom, že zrovna nikdo nečeká na toaletu. Vklouzli jsme dovnitř a zjistili, že tam moc prostoru pro dva není. Štěpán byl připravený snad od chvíle, kdy jsem mu to řekla, ale já se nedokázala uvolnit. Bylo to nepohodlné a divné. A i když se snažil, moc vášně ve mně neprobudil...

Vynahradili jsme si to v ložnici

"Promiň, lásko," řekla jsem mu a vyprostila se z jeho objetí. Vypadal tak zklamaně, že mi ho bylo líto. Udělala jsem mu to pusou, pak si s mírnými obtížemi natáhl kalhoty a vypadli jsme ven. Tam už stála menší fronta lidí, kteří na nás udiveně koukali. Někdo se začal smát.

Rychle jsme zapadli na naše sedadla. "Díky," zašeptal mi do ucha Štěpán. Jsem ráda, že alespoň on byl spokojený a splnil si svůj sen. Já si to pak všechno vynahradila na hotelu a rozhodně jsem nečekala až do večera...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články