GALERIE: Po žádných (!) potravinách se netloustne. Fitness blogerka vyvrátila 12 mýtů kolem stravování a internet ji za to miluje

23. srpna 2017
Instagram.com/thefffeed
Instagram.com/thefffeed

Generace současných mladých lidí má docela jiné vzory než jejich rodiče. Už to nejsou herci a zpěvačky, které si v podobě plakátů vylepují ve svých pokojích. Ale blogeři a youtubeři. Pokud by si měla někoho z jejich řad zvolit naše redakce, rozhodně by to byla fitness blogerka Lucy Mountain.

Proč? Protože nás svými fotkami netahá za nos.

Většina jejích kolegyň zveřejňuje na svých Instagramech a Faceboocích snímky, které křičí, že je život dokonalý. Udržují své sledovatele ve lživé naději, že život je procházkou růžovým sadem a že neúspěch, poklesy nálad i negativní zkušenosti pochází z jiného světa.

To Lucy Mountain se pravdou nemaže. Její příznivci tak dobře vědí, že aby dosáhli perfektní figury, kterou bezesporu Lucy disponuje, nemusí se stravovat výhonky a navždy se loučit se sladkostmi.

Blogerka je aktivní na dvou účtech: The Fashion Fitness Foodie a theFFFeed. Na druhý zmíněný pravidelně nahrává fotky, které boří mýty kolem zdravého stravování.

Příklad za všechny? Tzv. „nezdravé jídlo“ nemusí být kaloričtější a výrazně horší pro tělo než propagovaná „zdravá“ varianta.

Vyvrátila ale další desítku mýtů kolem zdravého stravování i hubnutí. Každý příklad doprovází fotografie, takže vás její malý průvodce stravováním bude bavit.

Proč můžete hubnout a zároveň jíst sladké? A proč se po žádných (!) potravinách netloustne? Mrkněte do galerie na 12 dietních mýtů:

Zdroj: Lucy MountainINSIDER