Před létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. Bojdy

Před létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. Bojdy
Zdroj: Redakce
Před létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. BojdyPřed létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. BojdyPřed létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. BojdyPřed létem do formy? Otestovaly jsme pro vás Dietal extrem reduction slim od Dr. Bojdy+ 8 fotek+ 9 fotek

V lednu je po Vánocích, to se nepočítá, v únoru je ještě pořád času dost, v březnu už vylézají první sluneční paprsky a vás poprvé v roce napadne: Stihnu letos vůbec zhubnout do plavek? Duben je už za pět minut a květen dokonce za minutu dvanáct! Letos ale máte naději, že se vám proměna podaří.

Speciální projekt
Speciální projekt20. 05. 2021 10:00

Na pomoc si přizvěte přípravek Dietal extrem reduction slim od Dr. Bojdy. Většinou je hubnutí do plavek doménou žen, po bezmála ročním pobytu doma a všeobecnému nicnedělání však nejspíš váhu řeší i muži. V redakci se však do testování zapojily pouze ženy. Co je na kúře nejvíc překvapilo? A jaké přinesla výsledky?

Dietal se skládá z nejmodernějších rostlinných materiálů a je určen ke snížení hmotnosti a k omezení pocitů hladu při redukčních a očistných kúrách. Desetidenní kúra v jednom balení obsahuje tablety na redukci pocitů hladu a sáčky na přípravu nápoje, který se po vypití přemění v gel, zaplní žaludek a budete se po něm cítit sytá.

Redakce

Prášek se promění v gel

Petra je velký jedlík

Petra testovala Dietal deset dnů, pochvaluje si zejména chuť nápojů a snadné použití. „Užívání této kúry je intuitivní a nezabere vám žádný čas s přípravou, což oceňuji. Třikrát denně před jídlem jsem si vzala tabletu, kterou jsem zapila nápojem (voda + rozpuštěný sáček) a během jídla, nebo až po jídle jsem si vzala další tabletu,“ popisuje Petra, která přiznává, že je opravdu velký jedlík, který se porcí vyrovná manuálně pracujícímu muži a v jídle se vůbec, ale vůbec neomezuje!

Proto přijala nabídku otestovat kúru Dr. Bojda - Dietal extreme reductiton slim + Linier extra strong před blížícím se létem s nadšením.

„Do čtyřiceti let jsem se váhově držela, ale s narůstajícím věkem se mi váha už nedrží a jen stoupá a stoupá,“ svěřuje se s tím, že efekt pocítila už od druhého dne užívání.

Redakce

Tabletky Dietal se berou před jídlem, aby omezily chutě

„Začala jsem jíst menší porce, přestala mě honit mlsná a začala jsem chodit pravidelně na záchod, což do té doby běžné nebylo. Za deset dnů jsem bez pohybu zhubla 3 kila,“ chlubí se s tím, že v kúře hodlá pokračovat, protože minimálně další tři kila dole by se jí hodila. „Vám všem, kteří si neumíte představit změnit svůj stravovací plán, jako já, jí k vyzkoušení doporučuji.“

Míša si chválí příchutě

Dietal extrem reduction slim od Dr. Bojdy může nabídnout řadu výhod - navodí pocit sytosti, užívající zkonzumuje menší porce jídla, tím pádem se sníží energetický příjem, umožní rychlé hubnutí, nezpůsobuje dehydrataci, průjmy, bolesti břicha a nezatěžuje játra a díky příjemným ovocným chutím nápojů, jednoduchému užívání a absenci vedlejších účinků umožňuje dlouhodobé používání.

Kúru v redakci vyzkoušela po dobu dvaceti dnů i Míša a pochvaluje si ji. Osobně jí zaleželo hlavně na tom, jak Dietal bude chutnat. „Chuť opravdu oceňuji, protože jsem háklivá na všechny „pachutě“. Před jídlem jsem si dávala tabletku a po jídle také. S tabletkou po jídle jsem trochu problém měla, protože má extrémně kořeněnou chuť, na kterou jsem si musela zvykat. U snídaně a oběda jsem nějaký extra pocit sytosti nezaznamenala, ale vydržela jsem najedená mnohem déle než bez použití přípravku,“ popisuje své zkušenosti a doplňuje, že velkou změnou pro ni bylo množství jídla, které jí stačilo k večeři.

Redakce

Vhodně zvolený přípravek je užitečným pomocníkem

„To opravdu oceňuji, dokázala jsem porci opravdu osekat. Co se týče výsledků, tak jsem příjemně překvapená, bez trápení se mi podařilo zhubnout zhruba 1,5 kila a měla jsem pocit, že mi přípravky dodávají i energii,“ je Míša spokojená.

Dr. Bojda o Dietalu netvrdí, že existují zázračné výrobky na hubnutí, ale že vhodně zvolený doplněk stravy může být užitečným pomocníkem a jedním z faktorů v dosažení požadované postavy.

Katka zhubla nenásilně a přirozeně

Dvacet dnů testovala Dietal i Katka. Přiznává, že na jídlo jí občas schází přes den čas, hlavní jídlo si dopřeje jednou denně, a protože miluje zeleninu, tu rozhodně nevynechává. „Mohlo by se zdát, že není moc důvod abych přibrala. Ale po porodu mi stále i po několika letech zůstala dvě kila nahoře a váha dál rostla. Z dovolené před několika měsíci jsem si přivezla další dvě kila a tak to postupně šlo dál. Navíc po čtyřicítce pozoruji, ze se kil zbavuji ještě obtížněji než dříve,“ přiznává Katka.

Nejvíc na přípravku Dietal oceňuje to, že nemusí měnit stravovací návyky. Tři tabletky plus nápoj denně jí však připadalo moc, postupně si proto množství přizpůsobila svému jídelníčku a dá si tabletu s nápojem k snídani a zopakuje to k pozdnímu obědu.

Redakce

Katka si pochvaluje, že zhubla nenásilně

„Dám si tabletu s nápojem k snídani a zopakuji to k pozdnímu obědu. Když mám pocit, že jsem se najedla víc, tak k urychlení spalování si po jídle vezmu ještě tabletu Linier extra strong a abych podpořila metabolismus během spánku, dám si ho než jdu do postele. Nyní beru Dietal 20 dní a zhubla jsem přes 2 kg. Nenásilně a přirozeně. Přiznám se, že se cítím mnohem lépe a rozhodně chci pokračovat dál. A protože se v létě chystáme na kratší dovolenou a mě naskakují kila jen co překročím hranice, tak si Dietal rozhodně vezmu s sebou. Pravidelná strava na dovolených pro mě vždy znamená kila navíc, s Dietalem se toho ale tentokrát vůbec neobávám,“ raduje se Katka s tím, že i chuťově jí přípravek vyhovuje, jen příchuť višeň vyměnila s kolegyní za ananas a grep.

Redakce

Tablety Linier urychlují spalování

Plusy a mínusy Dietalu

+ Všechny účastnice testování zhubly

+ Kila šla dolů i v tom případě, že nebyly využity všechny tři denní dávky přípravku

+ Ani jedna z žen se necítila být omezována

+ Žádná z nich nepociťovala únavu nebo jiné nepříjemné pocity

- Tablety Linier extrem reduction slim jsou poměrně dost chuťově výrazné a nemusejí každému vyhovovat

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články