Fit a krásnátestovánísoutěže

Evelína (39): O dceru jsem nechtěla přijít. Na mou hru však nepřistoupila

Thumbnail # Evelína (39): O dceru jsem nechtěla přijít. Na mou hru však nepřistoupila

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

S manželem Hynkem (42) jsme se brali před sedmnácti lety. Hynek byl vždycky pohodář, ale já se porodem naší dcery Klárky (11) změnila. Když se narodila, byla jsem plná hrdosti a radosti, ale zároveň jsem začala být hysterická a přehnaně opatrná. Bohužel jsem udělala chybu, za kterou teď pykám.

Markéta Bartošíková 12. května 2020

Hynek mi jednoho krásného dne oznámil, že se chce nechat rozvést. Nepřekvapilo mě to, protože jsme si poslední dobou příliš nerozuměli, přesto jsem byla nešťastná. Jediné o co mi šlo, bylo štěstí naší milované dcery, a aby byla v mojí péči.

Manžel se odstěhoval a mě čekaly náročné chvíle. Než rozhodl soud, brával si Klárku na víkendy a já trpěla. Nechtěla jsem, aby se s ním vídala. Trpěla jsem paranoiou a myslela si, že ji navádí proti mně. A tak jsem zvolila otřesnou strategii. Klárce jsem navykládala, že jí táta nemá rád, a když před soudem řekne, že se o ni špatně stará, koupím jí, co bude chtít.

Thumbnail # Aneta (37): Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Stálo mě to majlant
Mohlo by Vás zajímat:

Aneta (37): Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Stálo mě to majlant

Špatná strategie mě stála dceru

Klárka na mou hru nikdy nepřistoupila a všechno tátovi pověděla. Manžel byl hodně naštvaný, a řekl mi, že u soudu všechno řekne a bude žádat o svěření Klárky do své péče. Všechno nakonec dopadlo podle manžela. A já si uvědomila, jak velkou chybu jsem udělala. Přišla jsem o všechno! Klárku mohu vídat pouze pár dní v měsíci. Jsem na dně! Chtěla bych požádat manžela, zda bych mohla vídat dceru častěji, ale hrozně se bojím.

Thumbnail # Adéla (34): Manžel byl nesnesitelný žárlivec. Ocitla jsem se ve velkém ohrožení
Mohlo by Vás zajímat:

Adéla (34): Manžel byl nesnesitelný žárlivec. Ocitla jsem se ve velkém ohrožení

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu