Fit a krásnátestovánísoutěže

Aneta (37): Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Stálo mě to majlant

Thumbnail # Aneta (37): Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Stálo mě to majlant

Zdroj:Pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Aneta přišla svému manželovi na nevěru. Ale neoháněla se hned rozvodem a zvolila netradiční řešení. Jeho milenky se potřebovala jednoduše zbavit. Jak to provedla? To se dozvíte v jejím příběhu.

Markéta Bartošíková 8. května 2020

Před deseti lety jsem si vzala Honzu (40). Je to výjimečně okouzlující muž a vždycky se kolem něj točily cizí ženy. Nějakým způsobem jsem s tím byla smířená, protože jsem cítila, že lepšího, než je on nenajdu. Ale Honza jedné nedokázal odolat.

Thumbnail # Tamara (28): Vzala jsem tátu dvěma dětem. Karma si mě našla
Mohlo by Vás zajímat:

Tamara (28): Vzala jsem tátu dvěma dětem. Karma si mě našla

Stal se ze mě detektiv

Dlouho jsem tušila, že Honza někoho má, ale tak nějak jsem si to nechtěla v hloubi duše připustit. Vždycky jsem tvrdila, že když mi bude nevěrný, hned ho vyrazím, ale ono to není tak jednoduché. Ani jsem necekla a začala ho sledovat. No samozřejmě, měla jsem pravdu! Jeho pětadvacetiletá kolegyně z práce, kterou si odváděl k autu. Bylo mi zle.

Třeba když chodil s mobilem na záchod, nebo se zamykal v koupelně, měla jsem na krajíčku a cítila jsem nepříjemnou bolest na hrudi. Nevydržela jsem to a zeptala se ho: ,,Máš někoho?“ Popřel to. Přemýšlela jsem, co budu dělat. Na internetu jsem našla agenturu, která má zkušenosti s nevěrou a zajišťuje i rozvracení vztahů. Bingo!

Thumbnail # Beáta (31): Musela jsem se mu podvolit, kdykoliv si řekl. Bylo to peklo na zemi
Mohlo by Vás zajímat:

Beáta (31): Musela jsem se mu podvolit, kdykoliv si řekl. Bylo to peklo na zemi

Pomohli rozvraceči vztahů

Agenturu jsem kontaktovala, popsala jim svůj problém a ti začali okamžitě jednat. Na jeho milenku nasadili fiktivního hezouna, který měl jejich poměr zarazit. Sice jsem za to zaplatila několik desítek tisíc, ale potřebovala jsem se jí zbavit. Trvalo to asi dva týdny a bylo vyřízeno. Agentura mě o jednotlivých krocích informovala. Když přišel manžel z práce zdrcený, poznala jsem, že ho dotyčná poslala k vodě. Mlčela jsem.

Od té doby se mi začal více věnovat, ale já mu své tajemství nikdy neprozradila. To by byl konec. Sice mám obavy, že se to bude opakovat, ale snažím se, aby k tomu už nedošlo.

Thumbnail # Ivana (49): Po 19 letech manželství jsem zjistila, že jsem žila v iluzi. Manželova zpověď mě zničila
Mohlo by Vás zajímat:

Ivana (49): Po 19 letech manželství jsem zjistila, že jsem žila v iluzi. Manželova zpověď mě zničila

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu