Helena (29): Když jsme byli v nejlepším, přišla mu zpráva. Milenka se ptala, jestli už spím

smutná žena
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Helena byla zrovna v nejlepším se svým partnerem Ondřejem. Pokoušeli se o miminko, o kterém už dlouho snila, jenže místo šťastného konce přišel šok.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 6. listopadu 2020

Poslední dva roky jsem začala být hodně nervózní, protože jsem cítila, jak mi tikají biologické hodiny. Kdykoliv jsem viděla nějaké miminko, věděla jsem, že už je můj čas.

kamarádi
Mohlo by Vás zajímat:

Saša (32): Kamarádka, kterou miluji, mě požádala, abych jí udělal dítě. Nevím, co dělat

Musela jsem ho prosit

Jenže můj partner Ondra se na to necítil, přitom je o čtyři roky starší. První rok jsem to pouze naznačovala, pak už jsem ale vedla seriózní debaty a nakonec jsem prosila doslova na kolenou. Ondra ale pořád říkal, že je času dost a můžeme si ještě užívat. Já jsem lepšího chlapa do té doby nepoznala a nechtěla jsem ho ztratit, ale kvůli miminku jsme se dost hádali.

Smutná žena leží v posteli
Mohlo by Vás zajímat:

Martina (28): Jsem závislá na milování. Pro přítele je to utrpení, prý se mám jít léčit

Konečně si to rozmyslel

Nakonec se mi ho podařilo naladit na tu správnou vlnu a začali jsme se snažit. Byla jsem tak šťastná a po každém milování jsem doufala, že se zadařilo. Měřila jsem si teplotu, sledovala, kdy mám ovulaci, ale nic se nedělo. Ondra říkal, že se musím uvolnit a nebrat to jako úkol. „Cítím se jako robot, který musí splnit misi,“ říkal. Je pravda, že jsem z toho byla dost v křeči, tak jsem si řekla, že si koupím pěkné prádlo, otevřu víno a nejdřív si budeme povídat, pak ho svedu.

Večer to byl krásný. Ondra se sice zpozdil v práci, ale i tak jsme si povídali skoro tři hodiny úplně o všem, poslouchali hudbu, popíjeli, a když jsem měla tu správnou hladinku, šla jsem na věc. Cítila jsem, že jsem uvolněná a chci si užít vyloženě to milování, tak jsem ho svedla přímo na gauči. Zavázala jsem mu oči a popustila uzdu fantazii. Řekla jsem, aby nic nedělal, že to tentokrát bude v mé režii.

Mladá krásná žena se zrzavými vlasy
Mohlo by Vás zajímat:

Zuzana (29): Mám pět let přítele a čtyři roky se mnou nechce spát. Nevím, co se stalo

Rána pod pás

Připadala jsem si jako hvězda z filmů pro dospělé, když v tom se rozsvítil Ondrův mobil, co měl na stolku vedle nás. Jak jsem byla nahoře, jen jsem se nahnula, abych viděla, kdo proboha píše v jedenáct večer. On si ničeho všimnout nemohl, protože měl šátek přes oči a mobil byl ztišený. Jenže i na té zamknuté obrazovce se ta zpráva zobrazila.

Odesílatelem byl „Úřad“ a text zněl: „Lásko, už spí?“ Nevěřila jsem svým očím a Ondra si odhrnul šátek a ptal se, proč jsem přestala. Byla to hrůza. „Úřad“ byl samozřejmě krycí název pro jeho milenku Danielu, se kterou spal. Když jsem si vzpomněla, kolikrát mu někdo ráno volal „z úřadu“, udělalo se mi zle. Takovou potupu jsem neunesla, myslela jsem, že se snažíme vytvořit rodinu. On si ale mezitím užíval jinde. Teď jsem sama a než najdu někoho, komu začnu znovu věřit, tak se asi miminka nedočkám.

žena ve středním věku s mobilem
Mohlo by Vás zajímat:

Pavla (45): Přišla mi od manžela fotka, kde nebyl oblečený a lákal mě na schůzku. Nebyla pro mě

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články