Martina (28): Jsem závislá na milování. Pro přítele je to utrpení, prý se mám jít léčit

Smutná žena leží v posteli
Zdroj: Unsplash.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Říká se, že žádná závislost, není zdravá. Někdo se nedokáže vzdát cigaret, jiný alkoholu a někdo třeba partnera. Naše čtenářka Martina má ale jinou závislost a ta jí začíná ničit život. Přečtěte si její příběh.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 19. května 2020

Když mi bylo pět let, dostala jsem první pusu od kluka ze školky a od té doby jsem prohlašovala, že se spolu chodíme a budeme se brát. Jaké bylo překvapení, když dal za týden pusu ještě Marušce a Aničce. A tak jsem si řekla, že budu sbírat pusy také jako trofej. Opusinkovala jsem všechny kluky ze třídy a byla jsem ta nejoblíbenější. Na základní škole to bylo to samé a na střední už se k pusinkám přidaly i jiné věci. S prvním milováním jsem nechtěla čekat a vlítla jsem na to hned po patnáctých narozeninách. A tím se mi otevřela pomyslná brána do světa dospělosti.

Kateřina (40): Manžel neustále kontroloval stav účtu. Musela jsem zakročit
Mohlo by Vás zajímat:

Kateřina (40): Manžel neustále kontroloval stav účtu. Musela jsem zakročit

Všichni si o mně povídali

Jenže na střední škole se o mně začalo šuškat, že jsem měla hodně kluků, a to se mi nelíbilo. A tak jsem si našla raději stálého kluka. Ale vydrželo to dva měsíce. S dalším jsem vydržela o něco déle, ale zjistila jsem, že kluci mého věku už mě prostě nebaví. Jakmile jsem s odřenýma ušima odmaturovala, našla jsem si práci v květinářství.

Jednoho dne tam přišel pohledný starší chlap. Potřeboval kytku na první rande. Představil se jako Svaťa. Začala jsem s ním koketovat, až dočista na onu slečnu zapomněl a počkal, až skončím v práci. Samozřejmě jsme spolu skončili v posteli a od té doby jsme nedělali nic jiného. Nemohli jsme se scházet u nás doma, protože jsem pořád bydlela s rodiči, tak mi dal druhý klíč od svého bytu a kdykoliv jsem mohla, tak jsem u něj byla. Kolikrát jsem mu volala i přes oběd, aby hned přijel a on říkal, jak nikdy nebyl šťastnější.

krásná blonďatá žena
Mohlo by Vás zajímat:

Sabina (29): Kvůli zvrhlé kamarádce jsem přišla o bydlení. Mejdan se zvrtnul v něco příšerného

Přítel už to tak často nechtěl

V tu dobu jsem „to“ potřebovala alespoň třikrát denně a když jsme byli o víkendu spolu, bylo to klidně i šestkrát za den. Jenže Svaťa už si začal stěžovat, že tolik nemůže a ať ho nechám vydechnout. Stávalo se čím dál častěji, že mi přes oběd telefon nevzal a nepřišel. Začala jsem být hodně frustrovaná. Šla jsem k němu do práce a řekla, že to uděláme u něj v kanceláři, hlavně ať mi už pomůže. Bylo to jako droga. Začal se se mnou hádat, že jsem se úplně zbláznila: „Co kdyby někdo přišel!“ dodal, jenže to mě nažhavilo ještě víc. Ale nechtěl a já mu ztropila příšernou scénu.

krásná žena v posilovně
Mohlo by Vás zajímat:

Dominika (34): Dcera mě nenávidí, protože se líbím jejím kamarádům

Musela jsem to omezit

Čekala jsem na něj doma a doufala, že se v posteli usmíříme, ale místo toho mi řekl, že takto se to nedá zvládat. Nemůže se mnou spát pětkrát za den. Nemá na to tak často chuť, ani energii a kolikrát ho to prý už bolí. Tak jsem souhlasila. Když v noci tvrdě spal, dostala jsem nápad, že si vezmu, co mi patří. Chtěla jsem se ním milovat, i když nebyl vzhůru. Jeho to samozřejmě probudilo a místo toho, aby měl radost, že po něm toužím, tak mě setřásl a řekl, že jsem závislá a pokud se nezačnu léčit, tak se mnou končí. Upřímně nevím, jestli miluji jeho nebo jen naše radovánky. A tak jsem je pro začátek omezila jen na jednou denně. Lepší něco než nic, ale jsou to hrozná muka.

hezká smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Karolína (33): S manželem jsme byli v karanténě a skončilo to rozvodem

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články