Fit a krásnátestovánísoutěže

Zuzana (31): Jsem tři roky vdaná a žárlím na svou bývalou lásku. Manžel nic netuší

Thumbnail # Zuzana (31): Jsem tři roky vdaná a žárlím na svou bývalou lásku. Manžel nic netuší

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zuzana se před třemi lety vdala za perfektního muže, se kterým má dvouletou dceru. Stále ale myslí na svou bývalou lásku a ubíjí ji to. Zkrátka si nemůže pomoct. Dokonce se přistihla, že na něj žárlí!

Markéta Bartošíková 30. června 2020

Jmenuji se Zuzana a je mi 31 let. Před třemi lety jsem se vdala za Romana (32). Roman je hodný muž a opravdový gentleman, ale stále mám pocit, že mi něco chybí, a dost často myslím na svou bývalou lásku. S Romanem vychováváme dceru Anežku (2) a je to skvělý táta, dává nám maximum a já se cítím nevděčně, ale nemohu si pomoct.

Thumbnail # Adéla (26): Přítel rád utrácí. A vůbec nejradši peníze, které nejsou jeho
Mohlo by Vás zajímat:

Adéla (26): Přítel rád utrácí. A vůbec nejradši peníze, které nejsou jeho

Svou první lásku jsem poslala k vodě

S Romanem jsem se seznámila před pěti lety. V té době jsem chodila ještě s Daliborem, mou první opravdovou láskou. Byl to velmi vášnivý vztah, ale taky pořádná ,,Itálie“. Když jsme se pohádali, lítaly skleničky i talíře. Nikdy mi fyzicky neublížil, oba jsme měli temperamentu na rozdávání a uměli se taky žhavě usmířit. Jednou jsem si ale řekla, že to takhle dál nechci, a s Daliborem jsem se rozešla! A na jedné akci jsem znovu potkala Romana.

Roman uměl příjemně vystupovat a vyzařoval z něj ten klid, který jsem po bouřlivém vztahu s Daliborem potřebovala. Měla jsem z něj lehké šimrání v podbřišku, ale nikdy to nebyl ten adrenalin jako s Daliborem. Přesto jsem si vzala Romana a miluji ho. Ale pořád si říkám, jak by to asi dopadlo, kdybych se tenkrát s Daliborem nerozešla.

Thumbnail # Patricie (38): Přítel mizí beze slov a rozehrává stejnou hru. Já zase opakuji stejnou chybu
Mohlo by Vás zajímat:

Patricie (38): Přítel mizí beze slov a rozehrává stejnou hru. Já zase opakuji stejnou chybu

Žárlím na svého ex!

Stále ve mně hlodá červíček, zda jsem si nenechala utéct svou opravdovou lásku, i když mám všechno, co jsem v životě chtěla – milujícího manžela i krásnou a zdravou dceru. Rouhám se a stydím se za to, ale nemohu si pomoct. Dalibora sleduji na sociálních sítích a kdykoliv zveřejní fotku s nějakou slečnou, tak mohu vzteky prasknout. Stále na něj žárlím! Manžel samozřejmě nic netuší.

Thumbnail # Kateřina (29): Přítel mě požádal o ruku. Já ale plánovala něco zcela jiného
Mohlo by Vás zajímat:

Kateřina (29): Přítel mě požádal o ruku. Já ale plánovala něco zcela jiného

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu