Letní móda 2024 fandí pánským prvkům: Bermudy, nadměrné košile nebo pantofle osvěží šatník v duchu současných módních hitů

Letní móda 2024 fandí pánským prvkům:  Bermudy, nadměrné košile nebo pantofle osvěží šatník  v duchu současných módních hitů
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Černé elegantní bermudy, Stradivarius, 599 KčLněné krémové bermudy, Massimo Dutti, 1 595 KčZelenkavé bermudy s kratšími nohavicemi, H&M, 749 KčLežérní bermudy s vázačkou, Next, 1 020 Kč+ 23 fotek+ 24 fotek

Hitem léta 2024 mohou být i kousky, které vypadají, jako byste si je vypůjčily z partnerova šatníku. Unisex móda zve mezi trendy bermudy, rozevláté košile, polo trička i pohodlné pantofle. A umí vyhlížet překvapivě žensky.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 10. 06. 2024 09:00

To, že ženám sluší ryze mužské prvky, není v módě žádnou novinkou. S radostí oblékáme oversize košile, přisvojily jsme si také oblekové sety a oběma pohlavím stejnou měrou sluší i další původně pánské druhy oděvů a doplňků. Garderobu na léto 2024 tak směle můžete postavit na genderově neutrálních kouscích, které váš jindy ryze ženský šatník překvapivě osvěží.

Bermudy všech střihů a délek

Do kufru na dovolenou si tak letos nezapomeňte přibalit třeba pohodlně střižené prostorné bermudy, tedy šortky klasického střihu s nohavicemi končícími v oblasti kolen či lehce nad nimi. Mohou být ryze elegantní, vystavěné na základech formálních kalhot s širokými nohavicemi, okouzlí ale i volné oversize střihy z úpletu s pružným pasem, které rozšíří váš arzenál ležérních modelů.

Košile, alfa a omega šatníků mužů i žen

Nemůžeme zapomenout ani na klasickou košili v rozměrech, které by bez problémů oblékla i vaše drahá polovička. Té najdete řadu uplatnění v mnoha letních modelech a využít její potenciál nedá příliš přemýšlení, hodí se naprosto kamkoliv. Vybírat můžete i z prodloužených variant a využít je rovnou jako šaty nebo k vrstvení přes další letní kousky.

Z kurtu do stylové garderoby

K horním dílům, které stejným dílem sluší ženám i mužům, patří i letos znovuzrozená trička typu polo. Límeček a kratší rozhalenka má původně ryze sportovní charakter, tentokrát ale umí spolupracovat s elegantním zadáním, skvěle ho zkombinujete s mikro šortkami nebo minisukní a buďte nebývale in. Samozřejmě se ale hodí i k ostatním unisex kouskům, takže se nabízí jako parťák třeba pro trendy bermudy.

Žádné "Jenom na doma!"

Nesmíme zapomenout na obuv, která má sice mnoho nelichotivých přídomků, do letního parna se ale velmi hodí. Pantofle. Mohou je nosit muži i ženy a stylově dělit se doslova mohou i o konkrétní modely. Jednoduše nazouvací páskové, trendy plastové nebo kožené modely v různých variacích provedení skvěle doladí odpočinkovou letní módu, zajímavý prostor pak nabízí i při stále oblíbenějším párovém ladění outfitů.

Výběr módních kousků z aktuálních kolekcí najdete v galerii pod článkem.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články