Šest trendy účesů na léto 2024: Nosí se nepřehlédnutelná foukaná, platinová blond i radikální sestřih

Šest trendy účesů na léto 2024: Nosí se mob wife foukaná, oslnivá blond i krátký pixie sestřih
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž Lifee
Jednotlivé směry se v současných trendech příjemně prolínají. Objemný a nadýchaný styl mob wife tak můžete lehce přetvořit i ve velmi oblíbenou variantu přirozených loken a ještě navrch přidat ultramódní zkrácenou ofinku.Stejně je to i se supertrendy platinou Když se propojí s významně krátkým sestřihem, nemůže být současný trendy styl viditelnější. A obdobně je to i s módním umístěním pěšinky. Je to maličkost, spolu s pěstěnými a přirozeně vyhlížejícími vlasy.Platinové blond podlehla letos zpěvačka Beyoncé. A její vlasový styling zjevně inklinuje ke stylu mob wife.Do řádně peroxidové blond šla s jarem i zpěvačka Rihanna. S viditelně prodlouženými vlasy v barvě ledově chladné blond vypadá trochu přísně.+ 11 fotek+ 12 fotek

Projděte si spolu s námi šest vlasových trendů, které budou dominovat létu 2024. Právě nyní je ideální čas pustit se do změny a užít si tak svůj nový styl a nadcházející léto na sto procent.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 30. 05. 2024 17:00

Našli jsme pro vás šest trendy vlasových hitů, které mohou být způsobem, jak si od základů proměnit vzhled, nebo se jen s pokorou a úctou navrátit k znovu objevené přirozenosti, kterou vás obdařila sama příroda.

Trendy střih "mob wife"

Stylům sezóny dominují střihy plné objemu. V duchu trendu "mob wife", tedy po vzoru movitých manželek, se nese i směr, který vyčnívá mezi ostatními stylovými hity především svým objemem. Vrstvené střihy, nápadné foukané i stupňovité účesy hrající si se strukturální objemností střihu, to vše je opět ma místě. Počítají s nadzvednutím u kořínků, když tedy nepomůže běžný zásah nůžkami, vypomozte si speciálními přípravky pro nadýchaný a neodolatelný objem po všech stránkách.

Návrat k přirozenosti

Stejně, jako pravidelnou péči ale vaše vlasy potřebují si občas od přílišných zásahů odborníků pořádně odpočinout. A tímto směrem se vydává další z trendy hitů. Přirozenost. Ať už je to návrat k vašemu přirozenému odstínu nebo podpora textury, kterou máte ve vínku od přírody. Kudrnaté vlasy tak nechte vlnit se jak je jim libo, jen jim pomozte ke zdravějšímu vzhledu speciální péči proti krepatění či zacuchání. Stejně střídmě se stavějte k rovným a nepoddajným vlasům a zkuste jejich efekt naplno využít. Ať už díky ušlechtilému, ale velmi střídmému e bezúdržbovému střihu od profesionálů nebo jen podporou jejich růstu a uvolněním všech doposud striktně dodržovaných udržovacích procedur.

Radikální pixie sestřih

Stejně, jak přirozenost, ale do popředí míří ryzí rebelie. Nápadná a nepřehlédnutelná, v podobě pixie sestřihů v co nejkratších délkách. Ostříhat se na krátko, to je jedna z nejvýraznějších vlasových proměn, do které se můžete pustit, bez ohledu na trendy ale vždy vyžaduje dostatek odvahy. Radikální změnu stylu ale máte touto cestou zaručenu. A to je další ze směrů, které diktuje současnost. Překvapit a oslnit odvahou a touhou po změně.

Každodenní styling krátkých účesů není žádná věda. Zvládnete to s trochou vosku na vlasy či tužidla. Pokud si ale krásný krátký sestřih budete chtít udržet déle, počítejte s pravidelnou návštěvou kadeřníka přibližně každé čtyři týdny.

Blond jako Beyoncé

Když jde o trendy odstín, jde přirozenost i šetrnost stranou. Letošní léto totiž opět bude patřit platinové blond. Oslnivý odstín nedávno oslovil hvězdy jako je Rihanna nebo Beyoncé, na své si ale přijdou i milovnice medových a zlatavých podtónů. Když se odhodláte pro ten nejsvětlejší, nezapomeňte vlasům dodat dostatek obnovujících a pečujících přípravků, které jim pomohou s regenerací.

Trendy bob ozvláštní strohá ofina

Linie brady. To je hranice, kterou považují vlasoví odborníci na výběr trendy střihů opět za dominantní. Opomenout nemůžeme tedy sestřihy stylových mikád, které může nově oživit i strohá a přísná ofinka s rovnou hranou nad obočím. Žádaná je hladká varianta, kterou si i doma můžete vytvořit pomocí horké kulmy nebo speciálního vyhlazujícího nástavce na fénu. Ostatní módní směry ale povolují i rozverně rozevláté účesy nebo koketně zvlněná mikáda s bohatou strukturou.

Uhlazené účesy ve stylu Bond girl

Aby toho objemu ale nebylo až příliš, vyváží jej striktně uhlazená silueta účesů inspirovaných idoly agenta 007. Snad každá Bond girl se alespoň na chvíli objeví na plátně se stroze sčesaným hladkým a minimalistickým účesem. Proto tedy další z letošních trendů nese jejich jméno a do agentovy múzy se tak na moment může proměnit každá z nás. Stačí finiš v podobě tzv. wet look vzhledu, na délce pak ani tak nezáleží, lesklý a hladký může být i účes s dokonale staženým drdolem nebo trendy stažené ohony s pěšinkou uprostřed, ze kterých nevyčnívá ani vlásek.

Na všechny zmíněné tipy účesů a prostředky, kterými jich můžete docílit, se můžete podívat do galerie.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články