Tajemství dokonalých blond vlasů Dary Rolins: Vtírá do nich olej, i když je má stažené do culíku

Zpěvačka Dara Rolins se pyšní ikonickou hřívou blond vlasů.V minulosti nebyla Dara Rolins spokojená s vlasovými produkty.Dara Rolins teď proto na trh přichází s vlastní řadou šamponu a kondicionéru.Zpěvačka Dara Rolins je s kvalitou svých vlasů konečně spokojená.+ 21 fotek+ 22 fotek

Zpěvačka Dara Rolins (50) promluvila v rozhovoru pro Lifee.cz o tom, jakou péči vyžadují její blond vlasy a proč se kvůli tomu rozhodla vytvořit svoji vlastní značku. Co jí vadí na klasických šamponech z drogerie? Užívá Dara kvůli vlasům a pleti nějaké doplňky stravy? A jak vypadaly v minulosti její největší vlasové experimenty? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková17. 11. 2023 06:00

Zpěvačka Dara Rolins (50) se pyšní ikonickými blond vlasy, které nejčastěji nosí stažené do sportovního culíku a v případě některých svých vystoupení se nebrání ani naplétání delších příčesků. Vlasy, které v průběhu svého pracovního života tolik zatěžuje, pochopitelně vyžadují také speciální péči. Jak nám ovšem prozradila, dlouho nemohla najít produkt, se kterým by byla stoprocentně spokojená.

Dara Rolins nebyla spokojená s vlasovými produkty

"Vlasy jsou věc, kterou řeší všechny ženy. Řeším ji já, řeší ji moje dcera, moje ségra, máma... prostě mám kolem sebe spoustu žen, které řeší podobný problém. A vždy jsme se shodly v tom, že u každého produktu nám něco chybělo," vysvětluje Dara, které u běžně dostupných vlasových přípravků vadila například vůně, případně to, že vlasy jsou po aplikaci těžké, slepené nebo suché. "Prostě pořád něco," vysvětluje Dara, která díky tomu vyvinula pro sebe a své fanoušky svůj vlastní šampon a kondicionér. "Je speciální a jiný. Ve spoustě věcí je to opravdu originál a mám strašnou radost, že to funguje tak, jak má," říká zpěvačka.

Vlasy olejovat a vyživovat, radí Dara

Co tedy Dara vyžaduje od ideálního přípravku na vlasy? "I když můj účes není dokonalý a vlasy sepnu jen do uzlu, tak musí mít lesk. To je pro mě strašně důležité. Takže olej, olej, olej, olej. Olejovat a vyživovat," radí zpěvačka, která také dobře ví, že základ péče o vlasy začíná především na našem talíři. Mimo zdravý jídelníček plný zeleniny a proteinů podporuje kvalitu svých vlasů také doplňky stravy. "Užívám doplňky stravy, vitaminy, ve kterých je pamatováno jak na vlasy, tak na nehty, tak na pokožku –⁠ na všechno možné. Je to takový komplex," popisuje Dara.

Dvakrát jsem měla trvalou, dnes po tom netoužím

Zpěvačka Dara Rolins nezastírá, že své vlasy v průběhu kariéry extrémně zatěžovala, jelikož se nikdy nebránila aktuálním účesovým výstřelkům. Mnohé z nich se pochopitelně na kvalitě jejích vlasů neblaze podepsaly. "Myslím, že s vlasy jsem v minulosti experimentovala dost, bylo to v osmdesátkách. To jsem dokonce dvakrát měla na hlavě trvalou," vzpomíná Dara na své nejdivočejší období. "Do toho samozřejmě jely melíry, jeden za druhým. Až jsem pochopila, jak moc to vlasům škodí. Začala jsem to řešit velmi s citem a s rozumem. Po něčem takovém už dávno netoužím," uzavírá zpěvačka, která je dnes se svými vlasy konečně spokojená.

Na účesovou historii Dary Rolins se koukněte do naší fotogalerie.

Související články

Další články