Manželka Bohuše Matuše, Lucie, prozradila detaily plastiky nosu: Za to, že jsem šla v 19 letech, mě lidé hejtují, neznají pravý důvod

Proměna manželky Bohuše Matuše Lucie: Nový nos i blond barva
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Bohuš Matuš s manželkou Lucií a tříletou dcerou Natálkou.Rodina navštívila ateliér fotografa Ivana Krále, kterému pokřtila kalendář.Lucie Matušová se pyšní novou image – blond vlasy a upraveným nosem.Lucie Matušová oslavila v květnu dvacáté narozeniny.+ 10 fotek+ 11 fotek

Manželka zpěváka Bohuše Matuše (50), Lucie (20), promluvila v rozhovoru pro Lifee.cz o plastice nosu, kterou nedávno prodělala. Mrzí ji, že někteří lidé nechápou zdravotní důvody, které ji k tomuto kroku dohnaly, podobně jako některé reakce médií. Jak probíhala operace? Šla by do toho Lucie z estetických důvodů? A jak dlouho probíhala rekonvalecence?

Veronika Nováková
Veronika Nováková25. 09. 2023 10:50

Lucie Matušová (20) nedávno oslavila padesátiny svého manžela, zpěváka Bohuše Matuše, a ve společnosti oslňuje zcela novou image. Vlasy si nechala znovu obarvit na blond a podle některých vypadá v obličeji jinak díky nedávné plastice nosu.

Kvůli plastice nosu mi lidé nadávali

Lucie říká, že její blízké okolí žádnou změnu nezaznamenalo, ale z reakcí veřejnosti je v rozpacích. "Mrzí mě, že mi hodně lidí nadává, proč si nechávám dělat v devatenácti letech plastiky. Nos jsem si nechávala dělat ze zdravotních důvodů," vysvětluje Lucie v našem otevřeném rozhovoru. "Měla jsem ho zlomený a špatně se mi dýchalo. Proto se nos nechal celkově upravit. Navíc jsem měla podruhé kýlu, takže se lékaři rozhodli, že kýlu a nos udělají při jednom," dodává mladá žena, kterou teď média přirovnávají například k blond (Ani blond, ani bruneta, prostě brond – nový odstín podle Jennifer Lopez) postavě Daenerys z populárního seriálu Hra o trůny.

Novináři upravují mé fotky, aby mohli psát nesmysly

Srovnávání se zahraničními celebritami se Lucii příčí a některá média podle ní její aktuální fotografie záměrně upravují. "Novináři vždycky vyberou tu nejhorší fotku, aby se lidé lekli a psali, že to není pravda. Na Expresu mi ten nos vyretušovali tak, abych vypadala jako Michael Jackson," tvrdí nešťastná Lucie. "To byl hrozný Photoshop – jen aby z toho mohli dělat bláboly. Bylo úplně jasné, že ta fotka je upravená."

Po plastice nosu se mi konečně dobře dýchá

S Lucií jsme se zaměřily na praktické otázky ohledně plastiky nosu, protože jde o populární zákrok, o kterém uvažuje hodně žen. Co by jim v tomto případě doporučila? "Určitě bych doporučila pana doktora Petra Mertana, který je výborným plastickým chirurgem. Asi bych do toho nešla, kdybych neměla tu zlomeninu," přiznává Lucie, která otázku estetiky neřešila. "Měla bych z toho strach. Ale řekla jsem si, že to risknu a bude se mi konečně dobře dýchat," vysvětluje mladá žena.

Nos byl měsíce fialový a nateklý

Průběh plastické operace považuje za hladký a bezbolestný, stejně jako následnou rekonvalescenci. "Nebolelo to vůbec. Nos mě nebolel vůbec, víc mě bolelo břicho," poukazuje na to, že podstoupila hned dva zákroky. "Nejprve byla přes nos sádra, to mi tolik nevadilo, ale poměrně dlouho byl nos hodně fialový a oteklý," vzpomíná Lucie, které se nos hojil dobrých pár měsíců. "Dalo se na to zvyknout. Ale každý to asi bude mít jinak."

Lucii jsme společně s manželem a dcerou Natálkou (3) potkali v ateliéru uznávaného fotografa Ivana Krále, kterému rodina pokřtila jeho nový kalendář. "Aktuálně plánujeme nechat hezky nafotit Natálku a vyzdobit si jejími fotkami zeď v obýváku," těší se Lucie, která se raduje z nového bydlení.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články