Megan Fox prozradila, proč často vychází skoro nahá: Občas chci světu odhalit všechno, i když jsem introvertní

Megan Fox prozradila, proč často vychází skoro nahá: Občas chci světu odhalit všechno, i když jsem introvertní
Zdroj: Profimedia/koláž: Lifee
Model od Jeana-Paula Gaultiera, který sklidil vedle obdivu také mnoho posměšných reakcí. Megan Fox neváhala a svou volbu  srdnatě bránila na sociálních sítích.Večírek Sports Illustrated pojala letos Megan Fox poměrně umírněně. Průhledné prvky neodhalily na její poměry téměř nic.Možná ještě odvážnější model ale vynesla už v roce 2021 na vyhlášení cen MTv. Její takřka neviditelná kreace pocházela z dílny návrháře Thierryho Muglera. Megan pod ni oblékla titěrné prádlo, stejně ale působila svým oblíbeným, nahým dojmem.Svůj instagramový profil plní Megan Fox sexy fotkami odjakživa.+ 3 fotky+ 4 fotky

Možná ještě známější, než její filmové role, je hereččina obliba takřka nahých modelů, ve kterých se velmi ráda prezentuje na červeném koberci. Sbírka průsvitných a jinak odhalujících šatů Megan Fox (37) už je úctyhodná. Webovému magazínu WWD herečka v současnosti tvořící pár s neméně excentrickým snoubencem známým jako Machine Gun Kelly (33) prozradila, že někdy prostě cítí potřebu vyrazit si do společnosti nahá.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 07. 12. 2023 18:00

A jen letos ji tato pohnutka řídila při výběru outfitů hned několikrát. Velký poprask například způsobily přiléhavé průsvitné šaty s psychedelickými vzory z dílny Jeana-Paula Gaultiera, které na svou vnadnou nositelku skutečně prozradily takřka vše. Pohoršené reakce na sociálních sítích Megan obratem uklidňovala prostřednictvím svého IG feedu: “Než mi začnete naštvaně psát: Ne, to opravdu nejsou mé bradavky, uklidněte se. Ty jsou celé bezpečně ukryté pod kryty. Takže žádný strach, všichni prožijeme další den bez trhliny v časoprostoru,” utahovala si z haterů tehdy nebývale sebevědomá Megan. Jak ale naznačuje nyní, spíš než sebevědomím, disponuje introvertními vlastnostmi a sklony k depresím.

Jsem tragicky introvertní, říká Megan Fox

Dokonalé křivky modelky a herečky známé například z filmů Transformers nebo Želvy Ninja tak dnes zná díky její oblibě v odhalování takřka celý svět.Myslím si, že spousta lidí má dojem, že mám ráda pozornost, což je k smíchu, protože jsem tak tragicky introvertní,“ říká ke svým pohnutkám vyrážet si do společnosti téměř nahá sama Megan. Jedním dechem také dodává, že zároveň bojuje s panickými atakami a jen vyjít z domu jí občas dělá velký problém.

Kniha poezie od Megan Fox

První panickou ataku zažila krátce po zveřejnění své nové knihy poezie. Titul se stal bestsellerem a pro Megan Fox byla její tvorba formou terapie. “Přála bych si, abych milovala všechnu tu pozornost. Měla bych skutečně ten nejlepší život. Moc bych se bavila. Mám tolik příležitostí, místo toho ale trpím ochromující úzkostí a nechci opustit svůj dům,” svěřuje se dále maminka tří synů Megan Fox pro magazín WWD.

Nahota jako terapie

Terapií tak lze nejspíš nazývat i hereččinu nebývalou oblibu v takřka nahých modelech. Otevřeně a bez příkras tak světu vystavuje veškerou svou osobnost, přitom by dle svých slov raději navždy zůstala skryta za zdmi svého domova. Magazínu hvězda svěřila, že se nyní nachází v nové fázi a užívá si i nošení o poznání zahalenějších modelů, její éra nahé módy nejen na červeném koberci ale podle jejích slov ještě rozhodně neskončila. “Vyjadřuje to pocit odhalit svému okolí všechno. Něco jako: Ne, dnes musím být nahá,” vysvětlila pro WWD Megan svou oblibu v nahé módě a prozradila tak touhu přesvědčit svět i ji samotnou, že je vlastně extrovert.

Zdroj: Daily Mail, WWD

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články