Michaela Kuklová ukázala největší poklad ve své šatně: Princeznovské šaty jí sednou i po 20 letech

Míša Kuklová pozvala na návštěvu naši redaktorku Šárku Schmidtovou.Anděl strážný hlídá u Míši Kuklové pohodu.Schodiště do patra, kde má Míša šatnu, jsou hezké dekorace.Buddha - kousek Indie u Míši Kuklové.+ 11 fotek+ 12 fotek

Herečka Míša Kuklová neváhala a pozvala magazín Lifee.cz i do své šatny, ve které má vše, co potřebuje. Nejen věci na běžné nošení, ale třeba i divadelní kostýmy svých rolí, které bere s sebou, když jede na zájezd s divadlem.

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 18. 06. 2024 06:00

Hned jak jsme do šatny nakoukli, prohlásila Míša, host pořadu Vítejte!: „Šatna je to sice malá, skříňky jsou, co dům dal – ale jsem ráda, že ji mám.“ V šatně, kterou vybudovala v patře svého domečku, Míša předvedla nejen to, co nosí teď, ale oblékla si i kalhoty, ve kterých dělala parádu před desítkami let.

Džíny a triko u Míši vedou

S údivem se dívám na police plné džínů!
A to už jsem jich hodně zlikvidovala! Ale ještě pořád jich je opravdu dost… A nemysli si, že nic nevyhazuji, vyhazuji! Ale džíny jsou nadčasové, pořád se vrací do módy to, co tu už jednou bylo.

Nechápu, jak si mezi nimi vybíráš! Které jsou právě teď tvoje nejoblíbenější?
Budeš se možná smát, ale slimky, i když ty teď právě nejedou. Teď se nosí volnější kalhoty.

Řekni mi – jsi také oběť módy? Když se třeba objeví něco, co by sis nikdy dřív na sebe nevzala a najednou ti to nepřijde divné a jdeš do toho?
Kdysi se nosili nepohodlné boty na platformách, ale já už bych si neobula nic, v čem bych trpěla, móda, nemóda. Dneska mám sice střevíčky, ale to je jen proto, že mám na sobě šaty, abych měla změnu. Jinak jsem vlastně pořád v džínách a v tričku.

Princeznou je Míša Kuklová i dnes

Začíná léto a i když máš ráda džíny, co letní šaty?
Miluju letní šaty, mám jich spoustu. Většinou jsou vzdušné a dlouhé až na zem. No ale, do některých, do těch upnutých musím trošku shodit.

Nemáš problém s nakupováním? Na malé postavičky, jako jsme my dvě, je to někdy docela oříšek…
To máš pravdu, ale třeba nedávno jsem byla na výletě v Itálii a hned jsem si koupila módní kalhoty a k nim košile. Nakupovalo se mi tam skvěle.

Tak mě napadá… máme tě všichni pořád za princeznu, máš taky nějaké princeznovské šaty?
Mám! Jsou to princeznovské korzetové šaty a jsou moje nejoblíbenější! Dá se říct, že jsou mým nejvzácnějším kouskem. Šila je návrhářka Petra Kociánová v roce 2001 k premiéře filmu Andělská tvář, takže je mám přes dvacet let. Jsou už mi trochu těsnější, ale pořád je obléknu!

Ukážeš se nám v nich?
Ukážu!

Ve videoreportáži z návštěvy v šatně Míši Kuklové se ještě dozvíte:

  • V kolika letech nosila kalhoty, ve kterých se nám předvedla
  • Jestli má svoje džíny spočítané
  • Jestli se umí toho, co nenosí, zbavovat
  • Proč má šaty až na zem
  • Zda radí svému synovi s oblíkáním
  • Jaké barvy její syn preferuje
  • Kdo ji obléká, když jezdí na zájezdy s divadlemSouvisející články

Další články