Petra Černocká nám otevřela svůj šatník a ukázala vzácné kousky: Ženský mě stejně pomluví, směje se

Petra Černocká pozvala redakci Lifee.cz k sobě domů a redaktorce Šárce ukázala, jaké poklady skrývá její kouzelný dům.Za otevřenou šatní skříň se Petra Černocká nestyděla a předvedla nám ji v celé kráse.Jedno ze sak, které si Petra na sebe nevezme, ale dceru Báru, která jí sako do skříně vložila, nemohla zarmoutit.Brčálově zelené sako se k Petře Černocké posunulo také od její dcery Báry.+ 16 fotek+ 17 fotek

Nestárnoucí zpěvačka Petra Černocká (74) pozvala magazín Lifee.cz k sobě domů a nenechala se ničím zaskočit. Bez váhání otevřela svoji šatní skříň a předvedla nám, co skrývá. Byla to velká odvaha, ale Petra se směje: „Je mi jasné, že mě ženské budou pomlouvat. Ale mně to nevadí, aspoň bude o čem mluvit.“

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 23. 04. 2024 06:00

Petra Černocká (74) byla prvním hostem nového pořadu Vítejte. Provedla nás svým bytem až do svého malého pokojíku, kde má spoustu zajímavých drobností a také ho považuje tak trochu za svoji šatnu. Přiznala, že inklinuje k černému a také černobílému outfitu, ale nebojí se ani barevných kombinací, které jí často vnutí její dcera Bára. Na ples do Obecního domu vynese klidně šaty ze sekáče a jindy dělá parádu saky ála Michael Jackson.

Krásných sak ála Michael Jackson má Petra hned několik

Zmínila ses, že ti sem tam podstrčí nějaký ten kousek tvoje dcera Bára…
To je docela vtipné. Role matky a dcery se obrátily, kdysi dávno nakukovala do mojí skříně, dneska přijde a povídá: „Mami, mně je to už malé, to mohla bys to nosit ty?“ Já si to tedy nemyslím, ale nevyhodím to.

Ty neumíš likvidovat to, co už nenosíš?
Neumím, vždyť je to na mé skříni vidět!

Všimla jsem si tvých zvláštních sak, co jsou zač?
Těm říkám: Michael Jackson. Mám je ráda a mám jich hned několik. Problém pěkných a zvláštních věcí je, že je moc nenosím. Nakonec vždycky zjistím, že se nejlíp cítím v triku.

Petra si hýčká džínové lacláče z daleké Ameriky

Máš ve své šatní skříni nějaký kousek, který bychm mohli nazvat nejvzácnější?
Mám. Plesové šaty. Které jsem koupila asi před deseti lety v sekáči v Boru! A nosím je pořád, přes ně kabátek, vynesla jsem je nedávno na ples do Obecního domu. A právě proto, že jsou černé ( a trochu bílé) vypadám v nich jako štíhlá laň.

A něco, čeho si ceníš a nikdy, ale opravdu nikdy to nevyhodíš?
Myslíš takový ten památeční, kterého si ceníš a když zemřeš, tak potomci nad tvým šatníkem stojí a šup! Házejí jeden kousek za druhým do toho pytle, protože už se to dávno nenosí? Mám takové džínové lacláče, které jsme koupila kdysi dávno v Americe… Normálně v nich chodím mezi lidi.

Předvedeš se mi v nich?
Předvedu! Pojďme na zahradu, tam se ti v nich ukážu.

Ve videoreportáži o šatníku Petry Černocké se ještě dozvíte:

  • jaký má vztah k brčálovému saku
  • co ze své skříně redaktorce Šárce darovala
  • proč neumí dávat nenošené věci pryč
  • co ji baví na lacláčích z Ameriky

Související články

Další články