Móda hvězd seriálu Ulice: Miluše Šplechtová i Ljuba Krbová se sladily do zelené, Jitka smutná zářila jako slunce ve žluté

Seriál Ulice slaví 18 let
Zdroj: Herminapress
Seriál Ulice zahajuje již 19. sezonu.Ljuba Krbová, představitelka Aničky Liškové, vynesla zelenou plisovanou sukni do pasu a krajkový bílý top.Malvína Pachlová, představitelka servírky Šárky, oblékla hráškově zelenou delší vestu, basic bílé tričko a tmavé džíny. Nechybí kožená ledvinka.Miluše Šplechtová, představitelka Jolany Berkové, rovněž vsadila na zelenou. Šaty doplnila bílými teniskami a kabelkou.+ 18 fotek+ 19 fotek

V září vstupuje seriál Ulice do 19. sezony a hlavní představitelé se sešli na tiskové konferenci, která hýřila barvami. Představitelka Aničky Liškové Ljuba Krbová (65) oblékla zelenou plisovanou sukni s krajkovaným topem, Miluše Šplechtová (65), seriálová Jolana Berková, doplnila zelené šaty bílými teniskami, Jitka Smutná (71), představitelka Marie Vránové, zazářila ve žlutém topu.

Veronika Nováková
Veronika Nováková06. 09. 2023 12:45

Herci ze seriálu Ulice září i v měsíci září v ulicích Prahy veselými barvami. Hned tři herečky vynesly outfity s prvky zelené barvy, další se nebály ani výrazné červené, prvků džínoviny nebo kousků od mladých módních návrhářů. Povětšinou doplňují šaty koženými kabelkami či ledvinkami a nosí je crossbody.

Ljuba Krbová i Miluše Šplechtová v zelených modelech

Herečka Ljuba Krbová (65), představitelka Aničky Liškové, vynesla na tiskovou konferenci zelenou plisovanou sukni do pasu a krajkový bílý top. Herečka Miluše Šplechtová (65), představitelka Jolany Berkové, rovněž vsadila na zelenou. Šaty s výstřihem doplnila mladistvými bílými teniskami a kabelkou.

Zelenou barvu zvolila také herečka Malvína Pachlová (32), představitelka servírky Šárky. Oblékla hráškově zelenou delší vestu, basic bílé tričko a tmavé džíny. Nechybí kožená ledvinka, kterou vynesla crossbody, jak velí trend posledních let.

Smutná ve žluté, Vondráčková v růžové za princeznu

Herečka Jitka Smutná (71), představitelka Marie Vránové, byla nepřehlédnutelná. Na akci zazářila ve žlutém lněném tričku a bílých kalhotách. Top stylově ozdobila výrazným žlutým náhrdelníkem.

Nová hvězda seriálu Ulice, zpěvačka Lucie Vondráčková (43), přišla oblečená o poznání slavnostněji, než její kolegyně. Na tiskovou konferenci, kam většina pozvaných přišla ve volnočasovém oblečení, oblékla růžovou večerní róbu z dílny mladého návrháře Dominika Navrátila.

Oversize Korbelová a Karkulka Vyskočilová

Mladá herečka Sára Korbelová (21), představitelka Kristýny Volákové, vynesla objemný tmavě modrý model od designéra Smejkal official. Doplnila jej šperky značky Tous.

Herečka Barbora Vyskočilová (39), představitelka barmanky Dominiky, mezi ostatními vynikala výraznou červenou košilí a kabátem. Košili kombinuje s károvanými kalhotami a koženými oranžovými balerínkami prémiové značky Coach. Nechybí rudé kožené psaníčko značky Coccinelle.

Jak to hvězdám Ulice slušelo na zahájení 19. sezony se můžete podívat do naší galerie.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články