Módní inspirace pro ženy nad 180 cm: Daniela Brzobohatá prozradila, kterým kouskům se vyhýbá

Daniela Brzobohatá se svými 182 cm inspiruje v oblékání vysoké ženy
Zdroj: Herminapress/ koláž Lifee
Daniela Brzobohatá je ztělesněním vzoru oblékání pro ženy vysokého vzrůstu. Miluje modely tón v tónu a vybírá si střihy, které dobře podtrhují jejích 182 centimetrů výšky.Daniela Brzobohatá po boku manžela výšku zjevně řešit nemusí. Přesto obvykle volí obuv bez podpatků.Monochromatický look a štěstí na správnou délku nohavic. Základ úspěchu nejen u vysokých dam. Bílý outfit moderátorka Daniela Brzobohatá doplnila lodičkami s vyššími podpatky, které na ni uvidíte jen v případě společenských událostí, kde jsou často módní nutností.Oblečení na míru. Jeden z pilířů šatníku Daniely Písařovicové. Modely od její oblíbené značky Mi Fashion Label nosí velmi často a jejich extravagantní styl jí skvěle sedne. K overalu s kratšími nohavicemi nazula Daniela lehké páskové sandálky.+ 11 fotek+ 12 fotek

Moderátorka Daniela Brzobohatá (45) patří k dámám, které příroda obdařila vysokou postavou. Její vyladěný módní styl tak může být ukázkovým příkladem pro mnoho žen s podobnou tělesnou konstitucí. Potrpí si totiž na triky, které její výšku podtrhují a využívají tím nejlepším možným způsobem.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková11. 02. 2024 09:00

Výška 182 centimetrů Daniele podle jejích slov v ničem žádné výrazné potíže nezpůsobuje. Tedy do té doby, než ji na ni někdo upozorní. Obvykle ale využívá spíš jejích pozitivních dopadů. „Myslím si, že výška je v módě vlastně strašné plus,” okomentovala svůj vzrůst pro magazín Lifee Daniela a zároveň dodala: “Vysoké ženy to mají vlastně hezké - mohou si dovolit víc než menší ženy. Ty musejí své tělo opticky prodlužovat."


Zapomeňte na e-shopy, radí vysokým ženám Daniela Brzobohatá

Při nákupech nových kousků se ale Daniela Brzobohatá po několika negativních zkušenostech raději vyhýbá online obchodům a častěji míří do těch kamenných. Narážela totiž na problémy s vhodnou délkou, především u kalhot. Doporučuje tak podobně stavěným ženám nákupy jen tam, kde si je mohou rovnou i vyzkoušet. “Při online nakupování vám tam většinou nenapíšou, jak dlouhá je nohavice," vysvětluje Daniela v rozhovoru pro Lifee.

Doporučené video: Daniela Písařovicová o svých 182 centimetrech


Perfektně padnoucí kousky? Ty na míru!

Problémům s nevhodnou délkou Daniela předchází i dalším rafinovaným způsobem. Často totiž využívá služeb své dvorní návrhářky a nosí modely, které jí vznikají tzv. “na tělo.” Designérka Lenka Mulabegovič a její značka Mi Fashion Label naopak sází na Danielin nesporný půvab při oficiální propagaci své tvorby. Moderátorka vedle prezentace značky prostřednictvím akcí, na které její modely vynese, pravidelně v kreacích od Lenky Mulabegovič pózuje jako modelka na oficiálních snímcích. Aby ne, disponuje dokonalými modelkovskými mírami.

Podpatkům se moderátorka obvykle vyhýbá

Jediným ryze ženským prvkem, kterému se dlouhonohá Daniela obvykle vyhýbá, tak jsou jehlové podpatky. Ani svatební den ji nepřinutil nazout lodičky na jehle, po boku svého manžela Ondřeje Brzobohatého (41) tak svou italskou svatbu procupitala v plochých sandálcích. Když už po podpatcích sáhne, je to jen v případě moderování významné akce či události, kde jsou vyšší podpatky na místě a jsou považovány i za součást dokonalého společenského dresscodu.

Na styl Daniely Brzobohaté, který může být dobrou inspirací pro dámy podobně vysokého vzrůstu, se můžete podívat do přiložené fotogalerie.

Související články

Další články