Módní policie z premiéry filmu Cizinci: Miss Adéla Štroffeková v trendy džínových šatech i vždy výstřední Varhan Orchestrovič

Módní policie z premiéry filmu Cizinci: Miss Adéla Štroffeková v trendy džínových šatech i vždy výstřední Varhan Orchestrovič
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Houslista Pavel Šporcl vyvedl do kina všechny tři dcery, které vychovává s Bárou Kodetovou. Houslista do kina oblékl své oblíbené kárované sako, růžovou košili s rozhalenkou a neformální džíny.Zpěvačka Pam Rabbit vynesla do kina lila minišaty s dlouhým rukávem, které doplnila masivními bílými kozačkami. Zpěvačka Pam Rabbit se ráda obléká tak, aby ji v davu nikdo nepřehlédnul.Adéla Štroffeková, aktuální Miss Czech Republic, oblékla do kina šaty z džínoviny doplněné o kabelku Dior a stříbrné tenisky. + 11 fotek+ 12 fotek

Premiéra hororového filmu Cizinci nám odhalila hned několik zajímavých outfitů, které si zaslouží pozornost módní policie. Nedávno korunovaná Miss Czech Republic Adéla Štroffeková (21) vynesla trendy džínové šaty, zpěvačka roku Pam Rabbit (26) zazářila v masivních bílých kozačkách a lila minišatech. Výstřední hudební skladatel Varhan Orchestrovič Bauer (55) nás zaujal červeným kompletem kalhot a košile, kterou doplnil o svetřík v barvách duhy. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 15. 05. 2024 09:55

Hororová série s názvem Cizinci: Kapitola 1 přilákala na svou premiéru i české celebrity. Film, který otevírá hororovou trilogii, která vychází ze snímku Oni z roku 2008, sleduje mladý pár, který cestuje napříč zemí, aby spolu začal nový život. Jak už to v hororech bývá, ocitnou se najednou ve špatný čas na špatném místě a musí se vypořádat s maskovanými cizinci. 

Podívejte se s námi, koho tento děsivý film přilákal na premiéru.

Pavel Šporcl dorazil do kina s dcerami

Premiéru filmu Cizinci si nenechal ujít ani houslista Pavel Šporcl (51), který do kina vyvedl všechny tři dcery - Violetu a Sophii, kterou má s herečkou Bárou Kodetovou, a Lily, kterou má herečka z předchozího manželství. Šporcl do kina oblékl tmavě modré kárované sáčko, růžovou košili s rozhalenkou a neformální džíny.

V kině jsme dále mohli zahlédnout influencerku Ladu Kašparovou v kompletu černé minisukně a crop topu nebo modelku Petru Beníškovou v minisukni a elegantní bílé košili.

Pam Rabbit v lila minišatech a bílých kozačkách

Zpěvačka Pam Rabbit (26) vynesla do kina minišaty s dlouhým rukávem v lila barvě, které byly na rukávech zakončené umělou kožešinkou. Doplnila je masivními bílými kozačkami na platformě, přičemž své dlouhé havraní vlasy nechala volně rozpuštěné.

Nepřehlédnutelné bílé kozačky už jsme ostatně na zpěvačce mohli vidět - vynesla je na letošní předávání Cen Anděl, odkud si odnesla sošku pro zpěvačku roku. Tenkrát doplnila výrazné boty černou minisukní a fialovým sáčkem.

Adéla Štroffeková v trendu jara 2024

Nedávno korunovaná Miss Czech Republic, modelka Adéla Štroffeková (21), oblékla na filmovou premiéru dlouhé šaty z džínoviny se špagetovými ramínky. Trendy šaty doplnila ikonickou kabelkou od luxusní značky Dior a také výraznými stříbrnými teniskami. Dlouhé blond vlasy nechala nejkrásnější dívka České republiky rozpuštěné a lehce zvlněné.

Adélu doprovodil do kina její přítel, podnikatel David Šedivý, který se s ní sladil v košili z džínoviny.

Varhan Orchestrovič Bauer v červeném kompletu

Výstřední hudební skladatel Varhan Orchestrovič Bauer (55) vyniká svým nevšedním módním vkusem a jak je vidno z jeho outfitů, potrpí si na červenou barvu. Také do kina oblékl komplet červené košile a červených kalhot, který doplnil o červené kožené boty a svůj oblíbený svetr v barvách duhy. Ani v prostorách kina nesundal červené brýle.

Skladatele do kina doprovodila jeho manželka Barbora, která se vyladila do oranžových letních šatů s bílým potiskem.

Na fotografie outfitů z premiéry filmu Cizinci se můžete podívat v naší fotogalerii.

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články