Nejodvážnější modely na Miss Czech Republic 2024: Verešová s obří mašlí a Miss World Pyszko jako necudná mořská panna

Modely na Miss Czech Republic 2024: Andrea Verešová s obří mašlí a Miss World Krystyna Pyszko jako mořská panna
Zdroj: Herminapress/Extra/Pavel Dvořák/koláž Lifee
Prezidentka Miss Czech Republic Taťána Makarenko zvolila šaty s průstřihy v oblasti boků navíc korunovanými i velmi odvážným dekoltem.Detail šatů Taťány Makarenko.Úřadující Miss World 2024 Krystyna Pyszko v průsvitných šatech původem z Thajska připomínala mořskou pannu.Zadní partie odhalovaly skutečně mnoho z figury nejkrásnější ženy na planetě.+ 12 fotek+ 13 fotek

Jako obvykle si večer plný nejkrásnějších dívek z Čech a Moravy nenechala ujít řada známých tváří. A jasným společným motivem jejich okázalých večerních outfitů je letos co nejvyšší míra odhalení. Kdo dorazil na Miss Czech Republic 2024 v nejodvážnějším modelu?

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 14. 05. 2024 08:00

Kráskám na pódiu takřka s železnou pravidelností konkuruje v hledišti klání o nejkrásnější Češku modelka a podnikatelka Andrea Verešová. Ani letos na Miss Czech Republic 2024 rozhodně nebyla přehlédnutelná, její fialkový taftový model s minisukní, obří mašlí a objemnou vlečkou nešlo pohledem minout. Andrea se sice vyhnula průsvitným prvkům, zato jejím šatům od návrhářky Jany Pištejové opět nechyběl odzbrojující dekolt a ultramini, která předvedla její dokonalé nohy takřka do posledního centimetru.

Prezidentka Makarenko vystřídala několik převleků

To prezidentka Miss Czech Republic 2024 Taťána Makarenko bez okolků podlehla trendy průstřihům. Její přiléhavou róbu imitující smoking s třpytivými aplikacemi zdobily výrazně odhalené boky a šatům nechyběl nebezpečně hluboký dekolt odhalující fakt, že se šéfka české soutěže krásy neopaluje nahoře bez. Na pódiu mezi novými Misskami se ale jejich prezidentka stihla představit ještě v jednoduchém a stylovém lurexovém modelu z dílny sourozenců Ponerových.

Violoncellistka Kovalová a párek náplastí

Na pořádně hluboký dekolt, ovšem na méně nápadných partiích těla, vsadila také hudebnice a modelka Terezie Kovalová. Dorazila totiž v zajímavě barevně řešených šatech, které střihem významně odhalovaly záda, a to rovnou až do pasu. Vedle četných tetování tak šaty na svou nositelku prozradily také několik náplastí.

Sexy průstřih Andrey Pomeje

Pořádně bujný dekolt podpořený přestřižením v oblasti pasu vynesla na slavnostní večer také vnadná DJka Andrea Pomeje. Svěže oranžový model večerních šatů s vrstvenou sukní a úzkým živůtkem taktak udržel její bujné poprsí cudně skryté.

Na další odhalené modely z Miss Czech Republic 2024 se můžete podívat do fotogalerie.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články