Módní policie z premiéry Zápisníku alkoholičky: Tereza Ramba s výstřihem k pupíku, Havlová překvapila výběrem obuvi

Módní policie z premiéry Zápisníku alkoholičky: Tereza Ramba s výstřihem k pupíku, Havlová překvapila výběrem obuvi
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Herečka Tereza Ramba vynesla bílou saténovou róbu s hlubokým výstřihem a dlouhou vlečkou.Michaela Duffková, autorka knižní předlohy, oblékla černou róbu s asymetrickým rukávem. Bývalá první dáma Dagmar Havlová vynesla bílý kalhotový kostým a černou košili. Zpěvačka Ewa Farna oblékla bílý top a bílé kalhoty. Doplnila je stříbrnými střevíčky s uzavřenou špičkou. + 20 fotek+ 21 fotek

Pražská Lucerna ožila velkolepou premiérou dlouho očekávaného filmu Zápisník alkoholičky a překvapivě hodně dam se rozhodlo pro bílou barvu svého outfitu. Představitelka hlavní role, herečka Tereza Ramba (35) oblékla perleťově bílou antickou řízu, zpěvačka Ewa Farna (30) bílý komplet připomínající overal a bývalá první dáma Dagmar Havlová (71) bílý kalhotový kostýmek ozvláštněný kontrastní černou košilí. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 11. 07. 2024 10:15

Film Zápisník alkoholičky navazuje na stejnojmennou knihu Michaely Duffkové (32) a samotná autorka nechyběla na slavnostní premiéře. Duffková oblékla černou večerní róbu doplněnou o stříbrné psaníčko poseté kamínky. Trendu bílé barvy se potom držela manželka režiséra Karla Janáka, herečka Romana Goščíková (41), která oblékla sněhobílý overal, a herečka Bára Fišerová (46) se rovnou kompletně zahalila do stříbrných flitrů.

Oproti nim se velkého trapasu dopustila herečka Emma Smetana (36), která na slavnostní premiéru přišla v černé kožené bundě, vytahaném tričku, rozcuchu a s černými sluchátky kolem krku. Zda šla náhodou kolem, nebo jde o další nápaditý - a šokující - model, to se zřejmě nedozvíme. Jak jí to slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Tereza Ramba v perleťové říze a dokonalém mikádu

Herečka Tereza Ramba (35), představitelka hlavní role, si svůj velký večer vychutnala v perleťově bílé říze s dlouhou vlečkou, dlouhým rukávem a také hlubokým výstřihem, který neváhala rozsvítit jemnými diamantovými šperky. K šatům zvolila stříbrné štrasované psaníčko a také velké množství diamantových prstýnků. Dokonale střižené mikádo nechala herečka do hladka narovnat, takže v něm vynikly něžné visací náušnice.

Dagmar Havlová nosí bílý oblek s černou košilí

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (71) přišla Terezu Ramba podpořit v bílém kalhotovém kostýmku, do kterého překvapivě zvolila kontrastní černou košili a také černé polobotky. Ve výstřihu paní Dagmar nesmějí chybět perly a rozhodla se také pro perlové náušnice. Klopu svého oversize bílého saka ozvláštnila sušenou květinou.

Ewa Farna v bílé ukázala holé paže

Zpěvačka Ewa Farna (30) se ten večer také rozhodla pro bílý outfit. Oblékla řasený bílý top se zajímavým detailem mašle na levém rameni, a bílé kalhoty s vysokým pasem, takže celek spíše budil dojem bílého overalu. Široké bílé kalhoty doplnila zpěvačka stříbrnými střevíčky s uzavřenou špičkou a na levé ruce nechyběl Ewy oblíbený prstýnek s diamantem.

Na fotografie všech zajímavých outfitů z premiéry filmu Zápisník alkoholičky se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články