Módní policie ze soustředění Muže roku: Březinová ukázala stříbrné mikádo, Zedníčková s Noskovou krásné dcery

Módní policie ze soustředění Muže roku: Marcela Březinová ukázala stříbrné mikádo, Lucie Zedníčková s Michaelou Noskovou krásné dcery
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Playmate Bára Mottlová se pochlubila snubním prstýnkem. Snubní prstýnek Báry Mottlové v detailu.Bára Mottlová oblékla na soustředění Muže roku bílý overal se zlatým páskem.Bára Mottlová ukázala holá záda, pod overal si nevzala podprsenku. + 13 fotek+ 14 fotek

Dvanáctka letošních finalistů soutěže Muž roku má za sebou tradiční soustředění, během kterého trénovali všechny důležité disciplíny pro slavnostní finále. Podpořit je přišlo velké množství známých osobností v čele s herečkou Lucií Zedníčkovou (55) a její dcerou Amelií (19). Zpěvačka Marcela Březinová (63) se v saténových šatech pochlubila šedivým mikádem a zpěvačka Michaela Nosková (41) perfektně oblečenou dvouletou dcerkou Jasnou Marianne. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 09. 07. 2024 10:10

Finále soutěže Muž roku letos proběhne poslední srpnový víkend v náchodském divadle a dvanáctka letošních finalistů už se pečlivě připravuje - mimo dřinu v posilovně mají za sebou módní přehlídku, focení v oblecích i bez nich, a zvažují také důležitou volnou disciplínu.

Prohlédnout si letošní fešáky přišla herečka Veronika Žilková (62) v rudém overalu a také s doprovodem svého partnera Josefa Holomáče (64). Na overal vsadila také playmate Bára Mottlová (37), která se fotografům pochlubila čerstvým snubním prstýnkem. Zpěvačka Jana Fabiánová (45) oblékla něžnou růžovou halenku s volány a bílé kalhoty s potiskem, herečka Nela Boudová (56) zase vsadila na své oblíbené černo-bílé šaty, podobně jako glosátorka Zuzana Bubílková (72). Jak jim to slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Marcela Březinová v saténu se stříbrným mikádem

Zpěvačka Marcela Březinová (63) oblékla vypasované pestrobarevné saténové šaty s krátkým rukávem a doplnila je elegantními semišovými střevíčky s uzavřenou špičkou v hořčicově žluté barvě. Rebelka Březinová se v šatech pochlubila početnými tetováními a v průběhu večera také sklízela komplimenty na svůj účes - po letech experimentování s krátkými barvenými vlasy se rozhodla dát průchod svým přirozeným šedinám. Účes nechala sestříhat do slušivého mikáda, které vyniklo také díky rudé rtěnce a širokému úsměvu.

Lucie Zedníčková v proužcích a s krásnou dcerou

Herečka Lucie Zedníčková (55) oblékla košilové šaty s dlouhým rukávem se zelenými a bílými proužky. Doplnila je černými koženými mokasínami a také černou crossbody koženou kabelkou. Doprovod jí už tradičně dělala dospělá dcera Amelie Pokorná (19), která ukázala bříško v bílé halence crop střihu, ke které nosí tmavě modrou sukni s vysokým pasem a černo-bílé tenisky. Z fotografií je navíc zřejmé, že dcera se slavné mamince čím dál více podobá.

Michaela Nosková ukázala dcerku Jasnu Marianne

Zpěvačka Michaela Nosková (41) oblékla rudé večerní šaty bez rukávů a bez výstřihu, doplnila je černými střevíčky s uzavřenou špičkou. Rudý komplet ozvláštnila zpěvačka fialovou manikúrou. Michaela si také přivedla parťačku, a to mladší, dvouletou dcerku Jasnu Marianne, které něžně říká Jasněnka. Blonďatá holčička oblékla růžové šatičky v barvě cukrové vaty a také oblíbené růžové crocs sandálky.

Na fotografie letních outfitů českých celebrit, které navštívily tradiční soustředění finalistů soutěže Muž roku se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články